Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Barnevarnet okiełznane? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Barnevarnet okiełznane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kocurek1
(kocurek1)
Wiking
Brac nogi za pas i uciekac z Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
kocurek1 napisał:
Brac nogi za pas i uciekac z Norwegii

Szerokiej drogi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Hugo Styglitz
(HugoStyglitz)
Wiking
Jeśli chodzi o zabieranie dzieci z obywatekstwem polskim pytałem znajomego w ze Dz.G.W.P. jest to porwanie obywatela Polski i jeśli rząd nie jest nic w stanie z tym zrobić to powinien zostać wysłany odział specjalny do uwolnienia takiego dziecka .powód 1 porwanie obywatela Polski powód 2 jakie kolwiek porwanie jest traktowane jako akt terroru jest tylko mały haczyk w tym wszystkim teoretycznie przebywając w Norwegii obowiązuje nas ich prawo ale tak samo jako obywateli Polski obowiązuje nas nasze prawo i obowiązki więc przkolejnej takiej akcji należy naciskać wszystkie polskie służby do błyskawicznego działania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(izolda1)
Wiking
Dziwne a mi odebrano dziecko 2010 roku.Czy to oznacza, że tylko od 2012 roku mają dane ile zabrano dzieci . Sądzę że tych przypadków odbierania dzieci było więcej, tyle tylko,że rodziny nie wiedziały co to jest BO i nie zgłaszali tego do Ambasady Polskiej za bardzo się bały tak jak ja,że odbiorą im pozostałe dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok