Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
myślę, że ten kurs kl.1 jest na miarę możliwości. Dziękuję !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
ReviD napisał:
myślę, że ten kurs kl.1 jest na miarę możliwości. Dziękuję !!!
Chyba sam siebie oszukałem znalezione na pewnym forum "dyplom nurka kl. III nie jest uznawany za granicą. Z kolei w Polsce ciężko o zdobycie kursu nurka klasy II (do50 m), czy I (powyżej50 m), co uniemożliwia podjęcie pracy w innych krajach..."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
W Norwegii taki kurs kosztuje 35 000 NOK i trwa 16 tygodni, poniedzialek - piatek od 8.00 do 16.00 + oplata dodatkowa za sprzet 1500 NOK + ewentualnie test lekarski 2500NOK.

www.nyd.no/nyd/yrkesdykker/priser/

Nie wierz tak na slowo co pisza gdzies na forum o uznawaniu polskich certyfikatow.
Takie sprawy, to sie sprawdza u zrodla samemu - czyli zadzwon pod adresy szkoly/instytucji, ktore dostales.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
Dobrze a jeśli chodzi o te farmy? Kojarzy Pani jakieś miejsca, wymagania lub szacowane zarobki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Plango
(ferrarka)
Wiking
Takie sprawy np. w okolicach Haugesundu trzymają swoji, ludkowie co mają firmy pootwierane a żadnego biura. Bez znajomości kicha. Pracownik w takiej firmie zarabia ok 800 tys brutto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok