Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polki wolą rodzić za granicą - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 Jon Doe Agata Dymna Lukasz Budny Krystian Kozyra P. H. Patrycja Błaszczyk Lech Kowalewski Przemek M Magda Magda Arnold Schwarzeneger (403 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polki wolą rodzić za granicą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
No to się całe pisanie z tej gazety kupy nie trzyma po prostu. No już pomijając że że tzw. polskie dzieci to takie mają dziwne odcienie beżów i czerni. Tak jak koło mnie w Polsce jest taka murzyńska wioska. Od jednego murzyna się zaczęło , on miał kumpli, polskie szmatki miały kumpelki i siostry. I wyszło co wyszło, murzynkowo. Ale wracając do obliczeń, 150.000 tzw. polskich dzieci to się urodziło nie w ostatnie 5 lat a w ostatnie 10 lat. A w tym samym czasie w Polsce urodziło się 4.000.000 dzieci. To trzeba mieć nasrane we łbie żeby pisać że więcej tzw. polskich dzieci rodzi się za granicą. Drugie w ciągle nadawanej propagandzie podaje się że wyjechało 2.000.000 młodych. A co druga osoba to z kobieta. Czyli jeśli jakoby tyle wyjechało to znaczy że milion młodych Polek jest za granicą , i jakoby mają po 1.76 dziecka. Więc proste mnożenie wykazuje że powinno się urodzić 1.760.000 dzieci za granicą z Polek. A tak to po prostu wyszło szydło z worka że w sumie wyjechało na stałe niewiele osób. A tak jadą urodzić za granicę bo myślą że tam zaraz na takie dziecko dostaną jakąś kasę , a to nie taki proste. Dziś czytałem na innym forum ogłoszenie nawiedzonej Polki co się ogłasza że prosi pilnie o pomoc bo ma tylko 200 zł i prosi żeby jakoś wrócić do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Jak wyjadą na stałe jak nie ma dla nich stałej pracy za granicą. Dochodzi to takich komedii że agencja zza granicy (oderwana od polskiej rzeczywistosci) chce osób które mają z Polski zasiłek bo doskonale wiedzą że pracy więcej nie będzie niż będzie. A jak jest z pracą to widać po permanetnie lecących na wszelkich forach polonijnych także MN ogłoszeniach osób desperacko poszukujących pracy za granicą. Albo praca jest i nikt nie zawrca głowy prośbami albo nie ma o czym mówić. A jeśli chodzi o dzieci za granicą to gazety piszą że Polki za granicą rodzą po dwoje dzieci. To będzie tak jak podajesz 1.600.000 młodych pań x 2 = 3.200.000 polskich dzieci urodzonych za granicą. A tak nie jest. A ile kobiet urodziło dziecko za granicą (żeby jeszcze białe) a siedzi teraz z nim w Polsce. Pojadę do sklepu to tych murzynków bambo już trochę z mamusiami przyjeżdza. Na mój gust trochę za dużo. Pojechała jedna z drugą , fałszywa miłość asfalta, potem kop w de i już nawet Polak desperado nie chce takiej z kolorowym przychówkiem. Tak to niestety wygląda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Ciekawa rzecz...

Facet rznacy wszystko co tylko na drzewo nie ucieknie to PRAWDZIWY MEZCZYZNA, dymny samiec, macho, gosc...
Dziewczyna zas, najlepiej aby byla dziewica az do slubu, bo inaczej... oczywiscie brudna szmata.
A juz nie daj Boze z murzynem...

Nauka doskonale zna to zjawisko, Zjawisko to jest opisane, zwarzone, zmierzone. Zauwazono, zbadano i potwierdzono, ze im nizsze wewnetrzne mniemanie danego samca na swoj wlasny temat, im bardziej czuje sie on niepewnie na tle innych, im mniej ma do zaoferowania tym wieksza sklonnosc do takiego wlasnie postrzegania problemu.

W jezyku zas potocznym mowi sie o ktotkim penisie, o zazdrosci (chlop sobie w zyciu nie poruchal i chyba juz raczej nie porucha), o tepocie umyslowej lub o zwyklym chamstwie i braku kultury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Trwestujac (i zarazem trawersujac nad jądrem problemu) znane powiedzenie Kato-debila : Nie jest ważne gdzie matki-Polki rodzą dzieci,ale gdzie zachodzą w ciążę !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
"Niezadowolonym z opieki zawsze pozostaje Islandia." (cyt.)....a jak i tu bedzie zle to nasamprzykład pozostaje Grenlandia. Można tamuj jednakowoż zaoszczedzić na białych pluszowych misiach dla bachorów. Same przyjdom do igloo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Wujek Janek ciężko mi uwierzyć że nie wiesz fora mają swoiste konwencje w stylu prowo. Co do kolorowych to akurat moje prywatne zdanie jest takie jak napisałem i się tego nie wstydzę i chyba wiekszości mieszkańców Polski że w Polsce nie ma tradycji multi kulti i jest duży rasizm. Ale rasizm w Polsce jest przynajmniej uczciwy ,a nie zakamuflowany pod fałszywymi uśmiechami jak to się praktykuje za granicą. Miałem w Stavanger piękną znajomą z Afryki , naprawdę ładna ,no ale ten kolor. Co do nie poruchania przez chłopa to akurat masz błędną interpretację. Bo panienenek trochę miałem , do szefowych bałaganów włącznie . Tak że znam temat seksualności człowieka zanadto dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie bierz tego za bardzo do siebie, ja krytykuje postawe, nie osobe.

I smiech niekiedy moze byc nauka
kiedy sie z przywar nie z osob natrzasa,
szanujmy madrych, przykladnych, chwalebnych,
smiejmy sie z glupich, choc i przewielebnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok