Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Bozena Ewa Adamczyk Eliza K Wojciech Zataj Jon Doe Dariusz Chojnowski Marcin R Piotr Łupiński Przemek Spytek T. H. P. H. pawel piotr Jan . ja ja *Michal M (1899 niezalogowanych)
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Kurcze jak wy chłopaki Norska się naumieli.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
viet ikke,hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
det kom plutselig
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
malynor napisał:
hej wujek,spiler ingien role hva slag profesjon jeg har,nå må du tenke litt om det hva skriver du på
MN. Hilsen malynor


1.Bo co? Ofukasz mnie?

2.Co do nauki jezyka norweskiego zawsze uwazalem, ze nalezy sie uczyc przez praktyke. Mowic, mowic, mowic... Otrzaskasz sie, a Norweg czy osoba poslugujaca sie norweskim i tak zrozumie. Ale na tym portalu moze jednak...

3.Jesli tak bardzo obuzyla Cie moja opinia, to o wspanialej kondycji i swietlanej przyszlosci poinformuj bezposrednio norweskich ekonomistow. Nie opinie publiczna, tylko ekonomistow zarzadzajacych finansami panstwa. Bo ci niekompetentni durnie nie wiedzac czemu zmasakrowali wrecz budzet, tnac koszty gdzie tylko sie da, zupelnie jakby przeczuwali ze cos sie swieci...
Ale zapewne sa nie douczeni. I za krotko w Norwegii mieszkaja. I za malo o ekonomii tego Panstwa wiedza. Generalnie to na studiach na makroekonomie wogole nie przychodzili...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
ok,pewnie masz racje.Tez jestem zdania ze za duzo oszczedzaja. O ekonomstach nie wyrazam sie bo mamy ich tez duzo w PL i co???,a jakie prognozy ekonomiczne tym przewidujesz w porownaniu NO v PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Hmmm...
A wiec jestes zdania, ze Norwegowie za duzo oszczedzaja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
ekonomia i polityka niech zyje swoim zyciem,lepiej bedzie jak kazdy POLAK za granica bedzie kolega lub przyjacielem dla swoich rodakow,bo nie w jednostce jest sila ale w grupie. To samo pisalem jesli chodzi o BV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
No tak, ale ma to jakis ses. Wiec szanuje to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
Wrcajc do tematu artykulu,Będzie nowy złoty wiek. Norwegia tak latwo sie nie poddaje i draza tam gdzie sie da. Przestoj i zwolnienia personalne w branzy wydobywczej jest naturalne jesli nie ma miejsca wydobycia. Tak samo jesli ktos chce dowozic grus pod droge a dopiero plany drogi sa w trakcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
malynor napisał:
Wrcajc do tematu artykulu,Będzie nowy złoty wiek. Norwegia tak latwo sie nie poddaje i draza tam gdzie sie da. Przestoj i zwolnienia personalne w branzy wydobywczej jest naturalne jesli nie ma miejsca wydobycia. Tak samo jesli ktos chce dowozic grus pod droge a dopiero plany drogi sa w trakcie.

Norwegia tak latwo sie nie poddaje
Dala temu kiedykolwiek wyraz w ciagu ostatnich 1000 lat?

Przestoj i zwolnienia personalne w branzy wydobywczej jest naturalne jesli nie ma miejsca wydobycia.
To Norwegia stracila jakies pola naftowe ostatnimi czasy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok