Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ponad połowa norweskich szpitali nie ma oddziału dziecięcego - Norwegia

Czytali temat:
joanna pachnik Ania Novaq (1328 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ponad połowa norweskich szpitali nie ma oddziału dziecięcego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ethan)
Wiking
nie "aż" 4 miliony koron rocznie, a "tylko" bo przy "pomocy" norweskiej dla Afryki czy Azji idącej w setki milionów to 4 bańki wygląda śmiesznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ryszard Sikora
(saxemarka)
Wiking
Norma chory system żądzących nieudaczników . Daleko im do doskonałości w leczeniu względem Polski .... Dziś czekałem ponad 7 godz. na LEGEVAKT w STAVANGER na przyjęcie przez okulistę . Żeby usunąć paprochy z betonu w oku podłączyli mi kroplówkę która miała wypłukać pył z oka , trwało to ok 1 godz. a efektu żadnego ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
dziecko jest w tym kraju najważniejsze wystarczy że jest smutne to władze się nim zainteresują ale jak zachoruje to niech umiera bo nie ma oddziałów .Saxemarka dobrze że przeżyłeś to płukanie oka kroplówą a wystarczyłby ci zastrzyk gotówki,życzę zdrowia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Beata M
(aga113)
Wiking
Dlatego na usuniecie glupiego kaszaka mam czekac 240 din !!!!. Tp jakas kpina. A na leczenie czy pomoc narkomanom to sa srodki i to spore. To wszystko jest cholernie skomplikowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Ha właśnie dziś chciałem przenieść się z jednej przychodni do drugiej z powodu przeprowadzki. Nie było takiej opcji bo wszyscy lekarze pierwszego kontaktu maja komplet pacjentów. Więc musiałem udać się do starej przychodni. I tu następna paranoja. Na zdjęcie RTG będę musiał czekać 2 tyg później konsultacja z i dopiero później skierowanie do specjalisty. W Polsce takie rzeczy załatwia się od reki.
Widzę że również i w Norwegii służba zdrowia jest chora. A podobno to kraj dobrobytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
ethan napisał:
nie "aż" 4 miliony koron rocznie, a "tylko" bo przy "pomocy" norweskiej dla Afryki czy Azji idącej w setki milionów to 4 bańki wygląda śmiesznie

kolego tu mowa jest o oszczednosci....szpital pracuyjac tylko w tygodniu oszczedzal az 4 mln .... to sporo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Ha właśnie dziś chciałem przenieść się z jednej przychodni do drugiej z powodu przeprowadzki. Nie było takiej opcji bo wszyscy lekarze pierwszego kontaktu maja komplet pacjentów. Więc musiałem udać się do starej przychodni. I tu następna paranoja. Na zdjęcie RTG będę musiał czekać 2 tyg później konsultacja z i dopiero później skierowanie do specjalisty. W Polsce takie rzeczy załatwia się od reki.
Widzę że również i w Norwegii służba zdrowia jest chora. A podobno to kraj dobrobytu.

ty sie ciesz ze znie zmieniales kommuny
w nowej przychodni nie ma miejsc
a w starej juz cie nie przyjma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
cysiek2 napisał:
Ha właśnie dziś chciałem przenieść się z jednej przychodni do drugiej z powodu przeprowadzki. Nie było takiej opcji bo wszyscy lekarze pierwszego kontaktu maja komplet pacjentów. Więc musiałem udać się do starej przychodni. I tu następna paranoja. Na zdjęcie RTG będę musiał czekać 2 tyg później konsultacja z i dopiero później skierowanie do specjalisty. W Polsce takie rzeczy załatwia się od reki.
Widzę że również i w Norwegii służba zdrowia jest chora. A podobno to kraj dobrobytu.

ty sie ciesz ze znie zmieniales kommuny
w nowej przychodni nie ma miejsc
a w starej juz cie nie przyjma


Zmienic lekarza rodzinnego mozna 2 razy w roku (plus przeprowadzka). Szuka sie wolnych miejsc i po zgloszeniu zmiany mozna korzystac z nowej przychodni od 1 dnia nastepnego miesiaca. Dopoki sie nie zmieni lekarza rodzinnego, to jest sie przypisanym do obecnego. Wszystko na ten temat. No chyba, ze przy cieplej wodce Maniek opowiadal Kubusiowi, ze juz go w starej nie przyjma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
teoria polonorkow a praktyka to dwie rozne sprawy
to samao jest z nav nawet zwolnienia nie przyjma bo sie przeprowadziles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok