Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
zbigniew wiejowski damian p Michał Michał Josef Satan Tomek Lipon Lukasz2023 Łukasz (1930 niezalogowanych)
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
kaliszanin napisał:
za gwalt powinno sie obcianc kutasy az do wyrwawienia


Jasne a jak Ci jakas malolata wywinie numer i zostaniesz posadzonyt o gwalt nawet jesli tego nie zrobiles ...??? co wtedy bys powiedzial ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Zanim przyjechałam do Norwegii.
Myślałam że to kraj prawa i cnót.
Mają takie prawo ponieważ jest tu ciche przyzwolenie na wszelkie zboczenia i dewiacje.
Cyniczni hipokryci.
Dlaczego jest tutaj tak wiele upośledzonych dzieci?
Ze związków kazirodczych.
Wielokrotnie słyszałam epitety kozojebcy pod adresem Norwegów.
Oburzało mnie to na początku, ale im bardziej poznaje ten naród, tym bardziej pasuje mi ten epitet pod ich adresem.




Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
zaraz cie polonorki zjedza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
"- Nie zrobiono wystarczająco dużo, by polepszyć sytuację kobiet i mężczyzn, którzy są ofiarami gwałtów - mówi Patricia Kaatee z Amnesty International Norway."

Jak już chłopów tu gwałcą to rzeczywiście, nie za ciekawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aa aa
(barnabar)
Wiking
Amnesty International ma taki w wplyw swiecie co Estonia na polityke Rosji w sprawie Ukrainy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Pomijając fakt że każdy akt przemocy jest czymś obrzydliwym to nie rozumiem jednego. Mianowicie sporu o sformułowania. Gwałt = stosunek seksualny wymuszony przemocą lub groźbą, zatem...nie kumam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
cukulinka napisał:

Wielokrotnie słyszałam epitety kozojebcy pod adresem Norwegów.
Oburzało mnie to na początku, ale im bardziej poznaje ten naród, tym bardziej pasuje mi ten epitet pod ich adresem.


Ciekawe jakie epitety o naszym narodzie słyszą Norwegowie i co myślą poznając nas bliżej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
yuliachybova napisał:
Kraj dewiantów, w którym większość kraju stanowią związki kazirodcze a życie codzienne ogranicza się do wyszukiwania kolejnych kontaktów seksualnych. Ofiary gwałtów... dobre sobie. Odrażający naród.

Kpina z ofiary gwałtu jest nie na miejscu. Może porozmawiasz z kimś takim najlepiej w godzinkę po akcji to troszkę ugryziesz się w jęzor zanim coś palniesz. Odrażający bywają ludzie zapewniam Cię w każdym kraju, ale cały naród? Nie wiem co się Tobie przydarzyło, ale na liczniku masz już grubo powyżej 200...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Asikhb napisał:
Ciekawe jakie epitety o naszym narodzie słyszą Norwegowie i co myślą poznając nas bliżej




A słyszałam słyszałam.
Gdy odmówiłam niedwuznacznej propozycji, śmierdzącemu Norwegowi.
Polki to dziwki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
cukulinka napisał:
Asikhb napisał:
Ciekawe jakie epitety o naszym narodzie słyszą Norwegowie i co myślą poznając nas bliżej




A słyszałam słyszałam.
Gdy odmówiłam niedwuznacznej propozycji, śmierdzącemu Norwegowi.
Polki to dziwki.



Jakiś Norweg powiedział, że "Polki to dziwki" ?
No, no... zapewne norweski obywatel, pełen cnoty, który sobie "zaadoptował" Azjatke na żone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok