Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol S Łukasz Kaczmarczyk Greg Greg Marcin cakeg zebeke90 (3057 niezalogowanych)
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Hardi napisał:
w normalnym kraju, czyli w takim w którym jest prawo, a nie lewo, morderca służyłby jako eksponat do ćwiczeń studentom medycyny (oczywiście wcześniej zostałby powieszony na mocy prawo), a nie żył sobie spokojnie oglądając TV, itd. na koszt podatników w tym rodzin ofiar, jedyne prawo jakie powinien mieć morderca to prawo do jak najszybszej egzekucji, aby nie marnowania pieniędzy podatników na jego utrzymanie

Moze sie ty do Chin wyprowadzisz?
Mozesz rowniez z innymi krzykaczami z tego forum zalozyc wlasne panstwo. Panstwo piesci i broni.
Widac jest to jedna jedyna zrozumiala dla was forma panstwa, z jednym szefem i jedna odgorna prawda.

Wymagania B. sa specjalne, ale wypowiedziec bedzie sie mozna po ustosunkowaniu sie do jego wymagani przez system sadowniczy.

Co do advokata terrorysty - jest on wspaniala osoba. Bylam na seminarium gdzie on wypowiadal sie na temat etyki zawodowej. Rozmawialam z nim osobiscie wieczorem - jak dla mnie jest on jedna z osob o ktorej moge powiedziec, ze jest przykladem na prawdziwy "personlig integritet". Przykro mi, ale nie wiem jaki jest polski odpowiednik tego okreslenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stefan Stefanczuk
(StefanStefanczuk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stefan Stefanczuk
(StefanStefanczuk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
wlasny kraj to Jasta 102 powiniez zalozyc a nie pisac codziennie po polsku

a co to za teoria ze ABB jest swietym poza krytyka co to nowy mahomet czy jak

w Polsce by go skazali na dozywocie z pozbawieniem praw publicznych na zawsze
a tu ma jakiesdodatkowe prawa ktorych nie posiada pozostale spoleczenstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
StefanStefanczuk

Ciekawi mnie twoj poglad na:
1. zwiazki partnerskie osob tej samej plci
2. pomoc osobom uzaleznionym ( narkotyki, alkohol )
3. opieka na osobami starymi i niedoleznymi
4. porawe stanu sluzby zdrowia
5. aborcje i jej dostepnosc
6. sposob i forma odbywania kary wiezienia: sama kara czy tez resocjalizacja i jej evt. formy
7. stosunek do emigrantow ( generalnie )
8. toleracja dla innych kultur i religii

Chetnie zapoznam sie z twoim programem lub twymi pogladami. Tak gwoli ciekawosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stefan Stefanczuk
(StefanStefanczuk)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stefan Stefanczuk
(StefanStefanczuk)
Wiking
W podanym przeze mnie programie KNP znajdą się odpowiedzi na zadane mi mi pytania. Jeśli chodzi o aborcję , dodam ,ze jest to zabijanie dzieci,morderstwo! Oczywiście jestem przeciwny mordowaniu niewinnych dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stefan Stefanczuk
(StefanStefanczuk)
Wiking
Prawo posiadania broni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
DorHan napisał:
Hardi napisał:
w normalnym kraju, czyli w takim w którym jest prawo, a nie lewo, morderca służyłby jako eksponat do ćwiczeń studentom medycyny (oczywiście wcześniej zostałby powieszony na mocy prawo), a nie żył sobie spokojnie oglądając TV, itd. na koszt podatników w tym rodzin ofiar, jedyne prawo jakie powinien mieć morderca to prawo do jak najszybszej egzekucji, aby nie marnowania pieniędzy podatników na jego utrzymanie

Moze sie ty do Chin wyprowadzisz?
Mozesz rowniez z innymi krzykaczami z tego forum zalozyc wlasne panstwo. Panstwo piesci i broni.
Widac jest to jedna jedyna zrozumiala dla was forma panstwa, z jednym szefem i jedna odgorna prawda.

Wymagania B. sa specjalne, ale wypowiedziec bedzie sie mozna po ustosunkowaniu sie do jego wymagani przez system sadowniczy.

Co do advokata terrorysty - jest on wspaniala osoba. Bylam na seminarium gdzie on wypowiadal sie na temat etyki zawodowej. Rozmawialam z nim osobiscie wieczorem - jak dla mnie jest on jedna z osob o ktorej moge powiedziec, ze jest przykladem na prawdziwy "personlig integritet". Przykro mi, ale nie wiem jaki jest polski odpowiednik tego okreslenia.


To znaczy że jest on przykładem prawdziwej uczciwości osobistej
DorHan znam takich co się norweskiego jeszcze nie nauczyli a polskiego już zapomnieli.
Geir Lippestad to zwykły zakłamany karierowicz.
Żaden uczciwy człowiek nie podejmie się obrony zbrodniarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
StefanStefanczuk napisał:
Prawo posiadania broni


Stefanie K&%¤na oszczedz nas prosze i nie katuj nas za granica takimi bzdurami ok ?!!! FACET KTORY ROBI Z SIEBIE POSMIEWISKO W EUROPEJSKIM PARLAMENCIE OPOWIADAJAC SIE ZA KARA SMIERCI OPOWIADA O POSIADANIU BRONI!!!!! ZAL.PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok