Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Andrzej sk (1883 niezalogowanych)
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Psychiatre mam w domu. Zapewnia mnie, ze moj stan zdrowia jest wysmienity...czego i tobie zycze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Sentex, pierwszy bojowkarz tego fortum...no moze drugi po cycu.
Pamietaj swoje imie - sus scorfa domesticus. Nic dodac, nic ujac.

Jakie to typowe dla maluczkich przechwalanie sie swoimi wyimaginowanymi zarobkami. I uzywanie przeklenstw, jak tok rozumowania stanie w miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
DorHan napisał:
Sentex, pierwszy bojowkarz tego fortum...no moze drugi po cycu.
Pamietaj swoje imie - sus scorfa domesticus. Nic dodac, nic ujac.

Jakie to typowe dla maluczkich przechwalanie sie swoimi wyimaginowanymi zarobkami. I uzywanie przeklenstw, jak tok rozumowania stanie w miejscu.


Nazwy lacinskie lacinskie zaczynamy wielka litera poprawnie winno byc Sus scorfa f. domestica(ementualnie bez podania rodziny. Sus scorfa domestica)
Sus scorfa domesticus to forma zamerykanizowana, bleh...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Co forum ci sie utopilo to sie tu wpierdalasz miedzy wodke a zakaske produkcie <norweskiego systemu edukacji
to caly czas nasza stara polonorek ,pochlala w sobote i odstawila taka wioche jak bydlo na forum ze teraz to pisze z lewych kont
a ja sie zastanawialem dlaczego nagle taki wysyp polonorkow i wszyskie mi cukruja nowego roku zycza szczescia i milego dnia
no i musi jakos zamaszkowac blamaz jasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Andrzej sk
(Endii)
Wiking
Emerytów nikt nie musi utrzymywać!!!Oni po latach pracy,odbierają tylko SWOJE UZBIERANE PIENIĄDZE, którzy przez całą swoją pracę na to, grosz po groszu oszczędzali!!!Mają SWOJE I TYLKO SWOJE OSZCZĘDNOŚCI i nikt im łaski nie robi!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Andrzej sk
(Endii)
Wiking
Przecież Wszystkim wiadomo,że każdy zbiera na swoim indywidualnym koncie na swoją emeryturę,TO PO CO TO STRASZENIE!!!KAŻDY MŁODY PRACUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SWOJĄ!!! EMERYTURĘ!!! I tyle w tym temacie.Amen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok