Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
halina manka Maryjka Funga Arek 00 Beata K Krzysztof Erne (3292 niezalogowanych)
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
W przeciwieństwie do was ja nie jadę za granicę dziadować. Lecz zacząć nowe życie. A polak jak to polak dziaduje. Oszczędza. I buduje ruderę w Polsce. To nie lepiej kredyt brać na całe 100 lat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
להתראות
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Polak to nie oczytany pacan po znajomościach. I tyle w temacie. Mówicie że ktoś się rodzi mądry. A to mit. Kiedy ja się uczyłem to wy pewnie na studiach balowaliście w Akademikach. Polak jest dobry 3 rzeczach obgadywaniu, narzekaniu i spuszczaniu łomotu innym jeśli ktoś nie zgadza się z jego poglądami. Od razu proszę admina o zbanowanie mojego konta. Bo mam dość tego portalu i jego gburowatych użytkowników bez wiedzy. Wiedza + Doświadczenie = mądrość życiowa! Ale brakuje wam tego 1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hary Pl
(haryPL)
Wiking
Młody mądry człowiek brawo ja się zgadzam z tobą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
tez tak mysle

ty masz aspargera czy daun jestes

Ludzie z ZA mają trudności z nawiązaniem kontaktów społecznych, gdyż mają problem z czytaniem szeroko pojętego kodu społecznego, z werbalnym i niewerbalnym porozumiewaniem się z drugim człowiekiem.

Ludzie nieobjęci zespołem Aspergera są w stanie ocenić i wczuć się instynktownie w stan emocjonalny i umysłowy (zob. empatia). Na podstawie niewerbalnych wskazówek, takich jak postawa ciała, ton głosu, specyficzne słowa użyte w wypowiedzi tworzą sobie oni nieustannie mentalne obrazy stanów umysłowych innych ludzi, jest to zjawisko podświadome. Jednak ludzie z zespołem są pozbawieni możliwości, jest to tzw. ślepota umysłu, inaczej mówiąc – brak teorii umysłu,


i na to daja rente?
jakie badania ci robili i ile to zajelo?


kombinator jestes
Albert Einstein, Thomas Jefferson. Andy Warhol.

nie wyludzali renty od panstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
332311 napisał:
A ty widzę Elise zazdrościsz. Że ktoś che pracować i mieć korzyści z NAV w formie renty.

Kiedy ja się uczyłem to wy pewnie na studiach balowaliście w Akademikach.

Od razu proszę admina o zbanowanie mojego konta. Bo mam dość tego portalu i jego gburowatych użytkowników bez wiedzy. Wiedza + Doświadczenie = mądrość życiowa!


No patrz, tak rano,a tu juz wesolo. Czy tez moze jeszcze z glowy nie wywietrzalo?

Przyznaj sie, pewnie ciebie do akademikow na balowanie nie zapraszali?
No i na zakonczenie - jak tu nie zazdroscic wyimaginowanej renty z NAV.

Dla wyjasnienia - jak bedziesz w Norwegii pracowal, to reny z NAV nie dostaniesz. Nie ma tak dobrze, zeby miec jedno i drugie. A jak nie bedziesz pracowal, to nie dostaniesz pozwolenia na pobyt, czyli zero renty z NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
L J
(Luka5)
Wiking
332311
Czytajac te Twoje wypociny pojawiaja sie 2 oytania:

Z kim ty sie zadajesz?
Kto Cie tak skrzywdzil?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Luka5 napisał:
332311
Czytajac te Twoje wypociny pojawiaja sie 2 oytania:

Z kim ty sie zadajesz?
Kto Cie tak skrzywdzil?


skrzywdzil go ten co go zrobil,zadaje sie pewnie ze swoimi cokolwiek to znaczy

caly czas powtarza " JA - WY "
dla mnie polak to polak moze byc madry,glupi,pracowity,leniwy,uposledzony ,inwalida,wyksztalcony,analfabeta,pracujacy,bezrobotny...itd. ale polak to polak,a nie- ja -wy....
sie

barania lepetyno w tym kraju niepelnosprawnych sie AKTYWIZUJE nie dla tego ze nie stac ich na rety dla nich,tylko zeby niepelnosprawni czuli sie czescia spoleczenstwa,a nie marginesem
moje pierwsze spotkanie w urzedzie z taka osoba bede pamietal juz zawsze i milo wspominal.
a ty dalej szukaj darmochy i zeby inni na ciebie zap...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Dorii)
Wiking
A ile błędów gramatycznych wyciągnąłeś z tej nauki podczas gdy inni balowali w akademikach zdobywając znajomości dzięki którym mają prace w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
Mlody czlowieku.Pamietaj ze w tym narodzie byli wielcy ludzie.Maria Sklodowska Curie ,Szopen ,czy ostatnio Jan Pawel II.Czy naprawde chcesz sie odciac od korzeni ?Bylem w Irlandii widzialem rozkwit tego kraju i jego krach /lata 2001-2007/.Czy Norwegia jest wieczna ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok