Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Młodzież bez pracy - Norwegia

Czytali temat:
Michal W Tomasz Wartak high octane jobew94 J (531 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Młodzież bez pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DMDEX7)
Wiking
To prawda ze z tym jest duzy problem, raczej nie da sie nic z tym zrobic oprucz nauczenia sie dobrze jezyka , pomeczyc troche NAV lub tez isc samemu oficjalnie pogadac do danej firmy. W domu codzienne siedzenie i wysylanie nie jest w 100% dobre ... Trzeba tez troche polazic i popytac.

Po za tym jest jeden blad w artykule haha pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Niestety u nas w pracy młodzież szkolna to raczej zło konieczne. Trudno, a właściwie niemożliwe jest znalezienie osoby, która chciałaby okazać choć trochę wysiłku w pracy. Wszystko po najmniejszej linii oporu. A cała praca spada na stałych pracowników. O tym, żeby się któryś czegoś domyślił sam można zapomnieć, ale nawet na bezpośrednią prośbę reakcja jest znikoma. Tych łodych ludzi niestety już wielu się u nas przwinęło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
" Eda Erdem twierdzi, że powodem, dla którego nie może znaleźć pracy jest fakt, iż nosi hidżab.

- Kiedy wysyłałam CV ze zdjęciem nie otrzymywałam żadnej odpowiedzi od potencjalnego pracodawcy. Gdy natomiast wysyłałam to samo CV bez fotografii, otrzymywałam odpowiedź – mówi dziewczyna.

- Uważam, że ocenianie osoby zanim się ją pozna jest zwyczajnie głupie. Wiele osób, które noszą Hidżaz, dostaje pracę w miejscach, w których nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, na przykład w telemarketingu. Dlaczego nie mogą pracować chociażby w sklepie? – dziwi się dziewczyna."

Praca to nie miejsce do afiszowania się ze swoim światopoglądem, po pracy wierz sobie w co chcesz, ale w pracy zachowaj neutralność, proste jak budowa cepa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Zaneta Krezelok
(Lentilla)
Wiking
Też tak myślę, dlatego bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety mężczyzn, którzy przebywają w Norwegii. Niestety nie spotkałam się z dużym gronem chętnych do jej wypełnienia. wiem, że gdy ktoś słyszy słowo ankieta, chce odwrócić się na pięcie i uciec, jednak jest mi to tak potrzebne jak Wam śniadanie, abym skończyła studia. Bez ankiet nie jestem w stanie tego zrobić a 5 min od 30 mężczyzn to nie jest świat. Także proszę też kobiety o pomoc, aby zachęciły swoich panów do wypełnienia ankiety..

www.ankietka.pl/ankieta/149892/aktywnosc...lych-w-norwegii.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok