Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

"Król" Polaków w Norwegii? - Norwegia

Czytali temat:
Izabella Kowalska (9354 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Król" Polaków w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
dziwne.. tak mało głosów na PSL... a tak dużo tu wieśniaków..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Dziekuje wszystkim 402 osoba ktore oddaly glos na KNP (403ci glos to moj ). Kazdy glos sie liczy w budowaniu wolnej, silnej i kapitalistycznej Polski!

Chociaz najwazniejsze bedzie glosowanie do Sejmu za rok w ktorym licze na jeszcze duzo wiecej glosow dla KNP
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zosiu
przepiękna żurnalistko
błagam
zajrzyj do Słownika Języka Polskiego
sjp.pl/stavanger
Stavangerem, Stavangerowi, Stavangeru, Stavangerze
a i odmiana obowiązkowa
please
nie kalaj pięknej polskiej mowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@jasta102: A jak glosowal "najslynniejszy obywatel Stavangeru" ? Czy moze w ogole nieraczyl glosowac bo latwo sie wszystko krytykuje nie majac wlasnej idei lub wizji tego jak powinno sie rzadzic krajem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie wiem jak głosowali wybitni ludzie w Stavangerze
ale ja to pójdę tylko na referendum
jak będzie pytanie
czy jesteś za likwidacją Pomrocznej i wystawieniem jej na sprzedaż na www.ebay.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
heehehe i jak tam wasze miny wieśniaki Nowa Prawica nr1 w Norwegi

Dziwi fakt poparcia peło oj dziwi, ale większośc ludzi to idioci i tego nikt nie zmieni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Krzys na Korwina glosuja same "duże dzieci" zmadrzej trochę i ogarnij się ,nie chce żeby tacy ludzie z ZOO jak Korwin Mnie reprezentowali ...........co Ty chlopie wiesz o "kapitalizmie"o gospodarce o prowadzeniu firmy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Marius13: Skoro sie wypowiadasz w ten sposob to jak ci odpowiem w tym samym tonie to bedzie to tak: Na PO i PiS glosuja sami zlodzieje lub oszolomy.... na SLD komuchy, na Twoj Ruch dewianci a na PSL "rolnicy postepowi"..... I taka to bedzie dyskusja.....

Pozatym wiem calkiem sporo na temat kapitalizmu oczywiscie nieuwazam ze wiem wszystko lecz nadal wydaje mi sie ze dosc duzo by w polaczeniu z wiedza historyczna miec swiadomosc jaki ustroj funkcjonuje logicznie i sprawiedliwie zgodnie z prawami natury.... jak najmniej rzadu i administracji a jak najwiecej swobody gospodarczej dla obywateli.

Podsumowujac ja niechce aby banda swin korytnych okradala Polske i sprzedawala ja Niemieckiej UE.... I niezwykle cieszy mnie sukces opcji kapitalistycznej czyli KNP! Dziekuje kazdemu kto glosowal na KNP!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
co ty nie powiesz czyli według ciebie mądrzy i doro,sli ludzie głosują na tuska i Kaczysnskiego i Millera jeszcze ? Pamietaj ze KNP to nie tylko Korwin ,on juz swoje lata ma i na szczęście będzie powoli odchodził na boczny tor ... tak rozumiem cię jak najbardziej wolisz być ruchany w dupę przez urzędników, do tego okłamywany przez polityków . Korwin ma to do siebie , ze od ćwierć wieku nie zmienił poglądów i jeste chyba jedynym szczerym politykiem, który nie boi się mówić tego co mysli...PoPIS (dawniej AWS ), Sld, te partie rzadza od ponad 25 lat , doprowadzily polskę na skraj banructwa, nie ma co juz prywatyzować, został ogromny dlug publiczny i kolejne obiecanki, w polsce nic się nie zmieni puki ci sami ludzie będą rządzic... Kurwa chyba wszędzie ucza o tym, że jeżeli cos sie nie sprawdza, to trzeba to zastąpic czymś nowym , co rokuje ...tak ciężko to zrozumieć...czy zrozumiecie to dopiero za 10-15 lat , gdy RuchNarodowy z KNP zdabędą ponad 50% ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok