Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Niebezpiecznie na Preikestolen? - Norwegia

Czytali temat:
Damian J Dariusz Paśniewski Paulina wes Izabella Kowalska RODZIUNIA FF robert xxxxx Marcin Marcin Monika23 Lyt (799 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Niebezpiecznie na Preikestolen?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Paśniewski
(daropanda)
Wiking
...byłem tam 16 razy...nieraz w ekstremalnych warunkach pogodowych...i będę jeszcze na pewno nie raz!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil Lejczak
(dadak4)
Wiking
Strach się bać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Norwegowie powinni bardziej profesjonalnie podchodzić do turystów itd. a nie traktować ich lekceważąco, w zeszyłem roku w samy środku wakacji w niedziele wybrałem się z żonką do Trondheim i wszystkie muzea były pozamykane, w niedzielne nieczynne, to jakaś kpina wszędzie na świecie w niedziele wszelkie muza itd. są pootwierane, a w Norwegii pozamykane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robert xxxxx
(robin1)
Wiking
tam jest pięknie ....polecam.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
Hardi napisał:
Norwegowie powinni bardziej profesjonalnie podchodzić do turystów itd. a nie traktować ich lekceważąco, w zeszyłem roku w samy środku wakacji w niedziele wybrałem się z żonką do Trondheim i wszystkie muzea były pozamykane, w niedzielne nieczynne, to jakaś kpina wszędzie na świecie w niedziele wszelkie muza itd. są pootwierane, a w Norwegii pozamykane.Faktycznie skandal, że ludzie nie chcą w niedziele pracować. Już im się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Hardi napisał:
Norwegowie powinni bardziej profesjonalnie podchodzić do turystów itd. a nie traktować ich lekceważąco, w zeszyłem roku w samy środku wakacji w niedziele wybrałem się z żonką do Trondheim i wszystkie muzea były pozamykane, w niedzielne nieczynne, to jakaś kpina wszędzie na świecie w niedziele wszelkie muza itd. są pootwierane, a w Norwegii pozamykane.

było sobie brać wolne w środku tygodnia i wtedy jechać to by było otwarte w czasie kiedy wszyscy pracują
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Greg Cruel
(Cruel)
Nowicjusz
Całe szczeście że w Norge nie pracują w niedziele , to tylko w polsce zamiast pochodzić po górach tępe rodziny chodzą po marketach .Jakby mogli chodzili by w Boże Narodzeniei w wielkanoc . Trzeba miec zryty łeb żeby jeszcze kupować w niedziele .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
...myślałem że chodzi o kieszonkowców czy inne wydarzenia mogące przytrafić się w zatłoczonych miejscach...

Jakaś masakra się tam ostatnio odbywa...
Jedyna opcja by się nacieszyć widokami bez wrażenia, że jest się na otwarciu nowego Tesco to:
IŚĆ TAM W TYGODNIU POD NAMIOT... Dopiero wtedy jest szansa na NORMALNE GÓRY
W tamtym roku jak sie wybrałem w piekną niedziele to nawet do parkingu nie dojechałem tyle ludzi i samochodów, wiec żadna atrakcja jak dla mnie ale teraz w maju nie odpuszcze i na tygodniu jade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok