Czytajac wypowiedzi Imperatora ma sie wrazenie,ze teksty pisze niczym dzieciak z podstawowki szukajacy poklasku wirtualnego.Jakby nie Twoi rodzice ktorzy wiele tutaj dostali od "kommune" to sam bys pewnie kapitalu w zyciu nie wiele uzbieral,a nawet jakby samemu udalo sie przyjechac do Norge to pewnie jesli nadazyla sie okazja to sam bys rece wyciagnal po zasilek,ktory tak krytykujesz.Fakty sa takie ze gdyby nie opieka panstwa,to dzisiaj w Norwegii wialo by pustka. Popatrz lepiej co sie dzieje w krajach gdzie panstwo okrada ludzi.Polska,Litwa,Lotwa,Estonia,Rumunia itd. na zawsze juz stracily motor napedowy swojego kraju w postaci sily roboczej,Bosnia czy Ukraina to dopiero poczatek wiosny ludow w Europie,czy Kairow jak ktokolwiek by to nazwal