Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Kaziukow Bartoszewicz Jerzy Jaworski endriu tracz Alina Nowak Asia Nowakowska Amanda Buć (6380 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
no cóż, opisane zarzuty to niestety prawda, wielu Polaków lata w stanie nietrzeźwym i te przepychanki po wylądowaniu do wyjścia, masakra, a Norwegia powinna uczyć spokoju i cierpliwości, bo tak własnie zachowują się Norwegowie, uczcie się od nich tego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Samek
(Maziak)
Wiking
tak ludzie sie zle zachowuja zdarza sie tak nic fajnego ale linie lotnicze to tez k... ostatnio moj bagaz nie dolecial ze mna zostalem poinformowany ze zadzwonia do mnie jak juz bagaz bedzie i kurier go przywiezie do domu, sam monitorowalem sytuacje kiedy bagaze z polski wyleca stalo sie to po 4 dniach tzn w czwartek bagaze byly w torpie ale oczywiscie nikt nie raczyl mnie o tym poinformowac jako ze w sobote bylem "powiedzmy" w pobliu to zadzwonilem czy bagaz jest, byl. Wiec pojechalem go odebrac i pytam sie dlaczego nikt do mnbie nie zadzwonil ze bagaz jest i kiedy zamiezali go mi wysłac? odpowiedz byla taka - mial pan w bagazach pozywienie a takich bagazy kurierami nie wysylaja. to gdybym sam nie zadzwonil i nie pojechal po nie to h... bym zobaczyl a nie bagaze.
oczywiscie czesc pierozkow od babci uległa biodegradacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Samek
(Maziak)
Wiking
oczywiscie nikt mnie nie poinformowal o czyms takim ze jesli jest pozywienie to w dupie maja caly bagaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(KarinaHorabik)
Wiking
Wlasnie! Czy moze mi ktos wytlumaczyc, dlaczego ludzie ustawiaja sie w kolejke 30 min przed wpuszczeniem do samolotu (albo nawet wczesniej, tego nie wiem, ale gdy podchodze to juz ciagnie sie ten sznur)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
KarinaHorabik napisał:
Wlasnie! Czy moze mi ktos wytlumaczyc, dlaczego ludzie ustawiaja sie w kolejke 30 min przed wpuszczeniem do samolotu (albo nawet wczesniej, tego nie wiem, ale gdy podchodze to juz ciagnie sie ten sznur)

Stare nawyki? W PL ludzie lubią kolejki
Zmien linie na takie gdzie miejsce ci przydzielają automatycznie, a oszczędzisz sobie takich widoków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
latam często kilka razy w mies. służbowo liniami ryanair, może kilku podchmielony Polaków leciało, za to wycieczki Norwegów, raz baby leciały w samolocie był sajgon darły się latały po samolocie pijane,następnym razem Norwedzy -kawalerskie , potem ok 20 Norwegów w pubie na lotnisku dobrze się nagrzali ,pijani wchodzili do samolotu , zaczęli ludziom którzy zajęli już miejsca wyciągać bagaże z nad siedzeń i wpychać swoje,potem cały lot picie na umór, nikt ich nie uspokajał ,po wyjściu jedna z Norweżek pijana wsiadając do taksówki wyrżnęła o chodnik, mało się nie zabijając.Żenada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Juz pisalem o tym ale ktos niezauwazyl wiec napisze jeszcze raz. Jak to niby norski nieklaskaja....

Klaskanie lub dziwne zachowanie nie jest fenomen dotyczacy tanich lini lotniczych czy tez lotow do Polski. Dawno temu kiedy jeszcze musialem towarzyszyc rodzica na wycieczkach czy to na Cypr czy to na wyspy kanaryjskie lub Majorke latem (musialem bo wolalem pojechac sobie do Polski na wakacje ale ze 18stu lat nie mialem... ) to samoloty czarterowe Britannia lub inne wynajmowane przez biura podrozy wypelnione w 95 % norskami wygladly jak jeszcze wieksza zbieranina proletariatu niz jakikolwiek lot Wizz Air do Polski. Wiec tak norski oczywiscie degustowaly etanol ba nawet rodzice z malym dziecmi podrozujacy. Po czym im dluzej trwal lot tym bardziej zaczynali sobie pozwalac przechadzajac sie miedzy rzedami pijac prosto z butelki nie na swoim miejscu oraz jeden potrafil nawet do stewardessy wyglaszac niecenzuralne komentarze. Ale ze to norski byly to zaloga samolotu wszystko znosila bez protestow. Podczas lotu na Cypr byla bodajze najsmieszniejsza sytuacja gdy na ekranie pokazywano ze samolot leci troche w kierunku Libanu (widocznie taki otrzymal "flight pattern" nawalone norski zaczely krzyczec ze zamierzaja nas wysadzic w powietrzu konkurencyjnie z tym ze ktos porwal samolot i lecimy do Libanu. A gdy wreszcie wyladowalismy na Cyprze to klaskali tak ze wszelkie "polskie klaskania" po londowaniu moga sie schowac.

Wiec lepiej opisac norweskich turystow lecacych na wycieczke "til syden" bo bedzie to "ciekawsze" od zachowania ludzi w samolotach Wizz Air / Norwegian do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Ladowanie na Okeciu!
Lot duma skandynawii,czyli S z A j S em!

Po wyladowaniu nikt nie moze opuscic samolotu,bo sie norweski szczeniak najebal i zaczal udawac kasanowe!

Obsluga samolotu wezwala straz granicza i dopiero panowie w czarnych wdziankach,wyprowadzili norweskiego gnoja!

Reszta norweskiego bydla,po odebraniu bagazy,pierwsze kroki skierowala do 'kiosku' z alko,na przylotach!

To tyko takie sobie,pierwsze z brzegu,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dik Dik
(Dik)
Wiking
Ale czego Wy oczekujecie w TANICH liniach lotniczych?? A czy jak jedziecie na wakacje to tez wybieracie TANI hotel, w ktorym mozna sie spodziewac z gory jacy goscie w nim bywaja?? Place i wymagam. Ale wymagam na miare tego co zaplacilem. Wiec jak wsiade do rikszy to nie oczekuje skorzanych foteli i klimy. Jak mi przeszkadza tania sila robocza ze swoim folklorem, to lece np. SAS-em.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
Wiecie co moze wszyscy macie racje po trochu.Ale jesli chodzi o pijanych zawsze maja wyjscie...nie musza ich wpuszczac na poklad takie maja prawo to raz....ale jesli juz wpuszcza takich ludzi na (gazie) to po co im potem w czasie lotu podaja jeszcze alkohol? .....W tym tkwi caly ambaras ze chca zarobić. Wiec jesli ktos nie ma umiaru to fajnie sie siedzi i pije. A co do kultury naszej. W samolotach i zachowania....jakby jednemu drugiemu po jakich kolwiek nieprzyjemnych sytuacjach zrobili koło d..y to moze by sie nauczyli...zawsze mają jakieś wyjście ale tego nie robią bo zaczęli by tracić klientów.... A szkoda....bo wiele razy leciałam z takowymi osobami które po alkoholu myślały że to ich (dom),a nie samolot. Wiec kochani Nasi rodacy miejcie umiar.....a co do personelu w samolotach nie umiecie z tym zrobić porządku to nie narzekajcie....i bez urazy jakby to kogoś uraziło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok