Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czego Wam najbardziej brakuje w Norwegii? - Norwegia

Czytali temat:
Ania Ka Justyna Michalak A A gimbus gimbciuś Christian M Iwka07193 piettro1973 Sykucki Skandynaw2903@o2.pl (10384 niezalogowanych)
1 Post
L J
(Luka5)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czego Wam najbardziej brakuje w Norwegii?
czego?
normalnych ludzi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Luka5 dokladnie, pyszne polskie piwa? Ciekwe czy autor mial na mysli te z malutkich browarow czy szczyny typu Tyskie, Zywiec Lech itp.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomy Nik
(Tomy)
Nowicjusz
w Norwegii brakuje drogerii ??? Autor chyba z Polski ten artykuł pisze?

Ubrania robocze w Polsce to łachmyty kupują tu w NO są lepsze jakościowo a po drugie nie wiele droższe od tych w PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mi to najbardziej brakuje petów na chodnikach, mleczu i zielska wszędzie, krzywych trotuarów i krawężników, psich gówien co dwa metry i że nikt mnie nie chce przejechać na przejściu dla pieszych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
mi brakuje aptek co 100metrow, w ktorych sa mega kolejki, bliboardow co 2 metry no i ochroniarzy w sklepach, bramek i milionów kamer, no i bezrobocia mi brakuje, a takze zero socjalu.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
"...a takze zero socjalu....." Możesz rozwinąć myśl?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
A kościołów z wypasionymi plebaniami nikomu nie brakuje???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
oczywiscie rozwine, placisz w Polsce ZUS- a gowno masz z tego. przyjedzie obcokrajowiec pracowac w Polsce i bedzie chcial dostac zasilek na zone i dziecko mieszkajace za granica???? renty?chorobowe? dlaczego nie ma tyle ciapatych w Polsce- bo tam socjal jest do dupy...... w Polsce nawet wlasnym obywatelom nie daja zasilkow ani dodatkow, a co dopiero dla obcokrajowcow. mam 6tke rodzenstwa i z tego co pamietam to moja mama dostawala na 2ke dzieci po 46 zl czy cos takiego bylo, ale przy tym musiala przyniesc milion zaswiadczen......
to jest kraj w ktorym bezrobotni, chorzy, inwalidzi zdechną z glodu bez pomocy rodziny i znajomych, bo Panstwo umywa rece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
zobacz na osoby bezdomne i tzw "żuli" to są ludzie ktorzy przez 20-30 lat pracowali i placili uczciwie podatki i skladki ZUS, a jak im noga się podwinela to nie maja z tego nic.... to wg mnie "zero socjalu" Panstwo nie dba o swoich obywateli, ktorzy pracowali i placili podatki. umiesz liczyc-licz na siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sergiusz napisał:
oczywiscie rozwine, placisz w Polsce ZUS- a gowno masz z tego. przyjedzie obcokrajowiec pracowac w Polsce i bedzie chcial dostac zasilek na zone i dziecko mieszkajace za granica???? renty?chorobowe? dlaczego nie ma tyle ciapatych w Polsce- bo tam socjal jest do dupy...... w Polsce nawet wlasnym obywatelom nie daja zasilkow ani dodatkow, a co dopiero dla obcokrajowcow. mam 6tke rodzenstwa i z tego co pamietam to moja mama dostawala na 2ke dzieci po 46 zl czy cos takiego bylo, ale przy tym musiala przyniesc milion zaswiadczen......
to jest kraj w ktorym bezrobotni, chorzy, inwalidzi zdechną z glodu bez pomocy rodziny i znajomych, bo Panstwo umywa rece.
mi brakuje aptek co 100metrow, w ktorych sa mega kolejki

taaa
a ja właśnie uświadomiłem sobie, że rzeczywiście w Pomrocznej apteki to drugi najbardziej rozpowszechniony punkt krajobrazu po sklepach z tzw alkoholami
to niby skąd hołota bierze recepty i ma jeszcze na leki
bo rzeczywiście zawsze tam pełno swołoczy jak i we wszelkich przychodniach
tak o zdrowie dbają, tak się kurują, tak te niezbędne antybiotyki jedzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok