Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
chris ... Jan Maryjan (1576 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jak się robi wiejskie wesele, to trzeba chyba zapłacić około 2000 PLN aby nakręcili film
tutaj byli bardzo zadowoleni, że za darmo wyszło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
jak się robi wiejskie wesele, to trzeba chyba zapłacić około 2000 PLN aby nakręcili film
tutaj byli bardzo zadowoleni, że za darmo wyszło

a jak mieskie to kreca gratis...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
no wlasnie hehe,bardzo dobre stwierdzenie trzeba sie szanowac hehe ze mna im nie wyjdzie znam swoja wartosc hapamietam w studio tylko glos chcieli po polsku do reklamy na mistrzostwach swiata w Zakopanem za 3 min nagrania dostalem 2000kr taka stawka to rozumiem ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
donwasyl napisał:
Fajnie jest byc Polakiem w norwegii:

- programy
- reportaze
- seriale
- itp,itd

Zeby mi tylko sodowka do glowy nie uderzyla i w dupie sie nie przewrocilo,od tej popularnosci!!


Czyżbyś zdecydował się wystąpić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
jozek130372 napisał:
Nieróbcie z Nas Polaków gromady lemingów jusz mamy dość mózgi zjarane polsatami tvnami itd dlaczego ja ,i wakacje czy cos tam .Czy jusz nie wystarczy tego w naszych dekoderach trzeba tą głupote jeszcze wypuszczać poza ,Lemingi so z natury takie że długo patrzą i obserwują , tak jak nasi rodacy te programy zresztą ja czasami tesz zwaryjuje i przez chwile na to patrze , a wracając do lemingów to jak sie tak napatrzą to potem im mózg odejmuje i przestaje działac jak jeden się żuci w przepaść to wrzystkie idą za nim bo wypalony mózg niedziała To może się wydażyć naprawdę
pozdrowionka


Bez komentarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
Witam,
oferuję korepetycje z języka polskiego, w skład lekcji wchodzi przyspieszony kurs ortografii, poprawnej składni i dodatkowo nauka czytania ze zrozumieniem.

Kurs jest darmowy, bo jak widzę, co się na tym naszym imigranckim forum wyrabia, to ręce i nogi opadają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
unicornesss napisał:
Witam,
oferuję korepetycje z języka polskiego, w skład lekcji wchodzi przyspieszony kurs ortografii, poprawnej składni i dodatkowo nauka czytania ze zrozumieniem.

Kurs jest darmowy, bo jak widzę, co się na tym naszym imigranckim forum wyrabia, to ręce i nogi opadają

a to nie lepiej w tym czasie z mężem pogadać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
nie, mnie niezmiernie martwi zanik naszej pięknej mowy 'zagranico', chcę przyczynić się do poprawy jej kondycji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mimi mimi
(marika3064)
Wiking
W tamtych odcinkach odslonili dupe za darmo.A ciekawe jak w tym filmie. ...POLACZKI ---- AKTORZY...Ladnie was w h..a robia.Moze norow na litosc brac, Dadza prace, skoncza dom budowac,zrobia wesele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
nie lubię określenia Polaczki ;/ szanuj się dziewczyno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok