Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
chris ... Natalia Piankowska Ania Najewska Natalia P. (6933 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
habi81 napisał:
Co wy odpierdalacie z Polakow robicie i przedstawiacie w tym jebanym serialu jak cyganow lub romonow posmiewisko !!!!!!!!!
zawsze się wybronią, że pokazują prawdę
tylko po co
nie lepiej uczyć tych polskich ludzi jak mają żyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
habi81 napisał:
Co wy odpierdalacie z Polakow robicie i przedstawiacie w tym jebanym serialu jak cyganow lub romonow posmiewisko !!!!!!!!!
sam lepiej nie zyjesz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(habi81)
Wiking
hahahah co ty kur..... wiesz o mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
habi81 napisał:
hahahah co ty kur..... wiesz o mnie
wystarczy twoj jezyk podworkowy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
WYBIORCZO potraktowali temat
ilosc bezrobotnych wzieli z powiatu a liczbe mieszkancow z miasta
no i im wyszlo 25%

ot sztuka manipulacji

bezrobotnych powiatu 3399 www.puppyrzyce.pl/statgfx
liczba ludności miasta 12 876 pl.wikipedia.org/wiki/Pyrzyce
liczba ludności powiatu 19.975 pl.wikipedia.org/wiki/Pyrzyce_(gmina)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan B.
(boxii)
Wiking
Drugi odcinek znacznie lepszy niz pierwszy, generalnie fajni, normalni ludzie ktorym jest ciezko ale mimo tego sie nie poddaja... W pierwszym odc rozwalilo mnie picie whisky z mlekiem ale Lukasz w drugim odcinku pokazal ze chce zapewnic byt rodzinie i ma jasny plan na przyszlosc. Jan to sympatyczny starszy gosc ktory ma hobby I bynajmniej nie jest to picie wodki, przyjechal zeby zapewnic swojej corce lepsze jutro. Magda i Marcin z kolei chca zrealizowac marzenia i ukonczyc budowe domu.

Nie wiem czy Norwegow specjalnie interesuje zycie prywatne Polakow tutaj mieszkajacych ale bynajmniej nie uwazam zeby przedstawiali nas w jakims zlym swietle, poza tym kazdy kto umie samodzielnie myslec wie ze ludzie sa rozni i to bez wzgledu na narodowosc. Sam nie czuje sie niczym urazony a przeciez wiedzie mi sie o wiele lepiej niz bohaterom filmu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Waldemar ..
(waldemaar)
Wiking
To przykre, że jesteś tak mało wymagający i uczulony..... ale ok, nie mam siły więcej komentować tego skoro tylu tak "ubogo" myśli... - powodzenia, ja znikam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
habi81 napisał:
Co wy odpierdalacie z Polakow robicie i przedstawiacie w tym jebanym serialu jak cyganow lub romonow posmiewisko !!!!!!!!!


A skladowisko kabli w pokoju odzieranych z izolacji i wywozonym samochodem marki Tico w ilosci 200 kg do Polski? (baraki adeco) a likwidowane co chwile mety ????(wszyscy wiedza gdzie i kto tam sprzedawal). A zbieranie zepsutego sprzetu po budowie(szliwierki,mloty udarowe itd) i wywozenie do kraju. A walizki na lotniskach wielkosci garazu na motocykl wnoszone na poklad samolotu jako bagaz podreczny ?????? Oj mozna mnozyc te przyklady.To wszystko nie my POLACY to buraki z barakow prawda???

Zenada !!! jezeli macie pisac takie glupoty to milczcie lepiej i wywyzszajcie sie w zaciszu swojej Norweskiej enklawy!!!!
Pamietajcie ze wczesniej czy pozniej spotkamy sie jak nie tu to w kraju i pamietajcie ze na Was ktos tez patrzy jak ladujecie 5 sztang fajek na wolnoclowym!!!!! Ze ktos slyszy jak na cala IKEA drzesz jape "jadzka" chodz mamy miejsca przy stoliku w knajpie-stygna kartofle!!!!!!!(bylem swiadkiem) !! I ze to jestes Ty ,ja,my POLACY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Dokładnie, nie wszyscy tu żyja jak bohaterowie z baraków. To gdzie kto wyladował zależy od wielu czynników. Nie znając jezyka jak daleko można mierzyć?? Od czegos trzeba zacząć, ale doceńcie to, że każdy z nich poswięca się dla rodziny, po to by żyło się lepiej.Nikt nie wyjechał z Polski dla przyjemności tylko w jasno skonstruowanym celu. Nie wszyscy mamy wspaniałe zawody i nie znamy po 5 języków ale przynajmniej staramy się cos zrobić dla siebie i swoich dzieci w przyszłości. Pozdrawiam rodaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
latifa napisał:
przynajmniej staramy się cos zrobić dla siebie i swoich dzieci w przyszłości. Pozdrawiam rodaków
a to nie w Polszy powinniście się starać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok