Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(872 niezalogowanych)
15 Postów
Paulina Surowiec
(Pola35)
Wiking
demotywatory.pl/4176397/Slowa-odwaznej-p...ralii-do-muzulmanow-

I tak to powinno byc. Nie podoba im sie kultura zachodu, prosze bardzo moga wracac do domu, do swoich lepianek. Oprocz swojej religii "pokoju", nie wnosza nic, a wrecz przeciwnie. Moze my powinnismy zaczac ich traktowac tak samo jak oni nas. Zabijanie w imie Boga skonczylo sie dla nas 500 lat temu, bo my poszlismy do przodu a oni na tym poziomie intelektualnym zostali. Ale jak kiedys uslyszalam " Reka bialego czlowieka zacisnie sie na gardlach muzulmanow". Choc uczciwie trzeba przyznac ze nie wszyscy muzulmanie sa zli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
same barakowe torsk'i na tym forum .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Troche was nie rozumiem , dlaczego oceniacie czlowieka w zaleznosci od tego skad pochodzi. Przyjechaliscie do Norwegii to powinniscie szanowac rozne kultury i rozne typy ludzi . Ja np nic nie mam do muzulumanow , murzynow czy norwegow . Wiekszosc z tych ludzi jest bardzo kulturalnych i nigdy nie spotkalem sie z jakimis niekulturownymi zachowaniami z ich strony. Nie dziwie sie ze pozniej maja taka opinie o Polakach inni jak tak oceniacie innych ludzi. Rada ode mnie oceniajcie innych tak jak chcecie byc sami oceniani. Noregowie mniej kulturalni pierwsze slysze Z drugiej strony wiekszosc ludzi to lizusie ktorzy chca sie pokazac jacy to oni mili a za plecami chuje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Wojtek30 napisał:
same barakowe torsk'i na tym forum .
i ty dolaczyles do nich...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
pluto20 napisał:
Troche was nie rozumiem , dlaczego oceniacie czlowieka w zaleznosci od tego skad pochodzi. Przyjechaliscie do Norwegii to powinniscie szanowac rozne kultury i rozne typy ludzi . Ja np nic nie mam do muzulumanow , murzynow czy norwegow . Wiekszosc z tych ludzi jest bardzo kulturalnych i nigdy nie spotkalem sie z jakimis niekulturownymi zachowaniami z ich strony. Nie dziwie sie ze pozniej maja taka opinie o Polakach inni jak tak oceniacie innych ludzi. Rada ode mnie oceniajcie innych tak jak chcecie byc sami oceniani. Noregowie mniej kulturalni pierwsze slysze Z drugiej strony wiekszosc ludzi to lizusie ktorzy chca sie pokazac jacy to oni mili a za plecami chuje..



za 10 lat bedziesz mowil inaczej, widocznie za krotko tu mieszkasz i za malo widziales...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
osoby ubiegające się o azyl powinny siedzieć w ośrodkach dla uchodźców a nie biegać po ulicach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Japonia to kraj sto razy bardziej zaawansowany technologicznie itd niż Europa i reszta świata a oto jakie ma spojrzenie na islam i muzułmanów www.bibula.com/?p=67814
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
BiZi napisał:
pluto20 napisał:
Troche was nie rozumiem , dlaczego oceniacie czlowieka w zaleznosci od tego skad pochodzi. Przyjechaliscie do Norwegii to powinniscie szanowac rozne kultury i rozne typy ludzi . Ja np nic nie mam do muzulumanow , murzynow czy norwegow . Wiekszosc z tych ludzi jest bardzo kulturalnych i nigdy nie spotkalem sie z jakimis niekulturownymi zachowaniami z ich strony. Nie dziwie sie ze pozniej maja taka opinie o Polakach inni jak tak oceniacie innych ludzi. Rada ode mnie oceniajcie innych tak jak chcecie byc sami oceniani. Noregowie mniej kulturalni pierwsze slysze Z drugiej strony wiekszosc ludzi to lizusie ktorzy chca sie pokazac jacy to oni mili a za plecami chuje..



za 10 lat bedziesz mowil inaczej, widocznie za krotko tu mieszkasz i za malo widziales...


Możliwe ze za kilka lat to sie zmieni. Jak narazie mam sąsiadów takich jak muzułmanów , murzynów jak i Norwegów. Dla mnie na dzień dzisiejszy to bardzo mili ludzie , pomocni .Nie napisalbym o nich złego słowa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Hardi napisał:
Japonia to kraj sto razy bardziej zaawansowany technologicznie itd niż Europa i reszta świata a oto jakie ma spojrzenie na islam i muzułmanów www.bibula.com/?p=67814


Nie jestem zwolennikiem islamu ale trzeba miec dystans rowniez do tego co czytamy w internecie...

W siecimozna znalesc rozne informacje, generalnie czytamy to co chcemy, i rozumiemy tak jak chcemy. Generalnie w sieci znajdziemy wytlumaczenie na kazdy problem, jesli tylko chcemy
Chcialbym zwrocic uwage na komentarz pod artykulem:

Powyższe wyliczenie, aczkolwiek słuszne, jest nieco jednostronne, bowiem w Japonii obowiązują takie a nie inne prawa imigracyjne nie tylko wobec muzułmanów ale wszlekich innych przybyszów. Innymi słowy: Japonia ma jedno z najbardziej na świecie restrykcyjnych praw imigracyjnych, stąd nie ma tam nie tylko problemu muzułmańskiego ale i murzyńskiego i wszelkiego innego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
szymon fijalkowski
(chicco77)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok