Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Paweł Owczarek Karol S Krzysztof ....... krzysztof , Adam Saczawa Aleksander Gidel Krzysztof Erne Ola Tu Bartlomiej Bryndza (2910 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
ja nie zabraniam Norwegom wypowiadac sie w dziedzinach ,ktorych znajomosc wynosi sie z domu

A tu ktos czegos zabrania ?
Poza tym, mozesz wyjasnic te gleboka mysl ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bozena Grue
(sanderek1)
Wiking
Mam calkowicie inne spostrzezenia. Pracuje w szpitalu i kazda osoba zyczy po dyzurze albo milego dnia, popoludnia, weekendu, wakacji. Wszyscy sa mili i wiedzac o tym, iz jestem polskiego pochodzenia sa nadzwyczaj pozytywnie nastawieni. Mysle, ze szczegolnie mili i uprzejmi.
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zdecydowana większość wita się i żegna na koniec dnia, zawsze życzą dobrego łyk endu
a nawet podróży do Polszy czy gdzie indziej
nie zwracaj uwagi na brednie sfrustrowanego polactwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
brzmi to jak by to bylo wyssane z palca... dobranoc wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
dokladnie, czytajac niektore wypowiedzi mozna stwierdzic ze to frustracja. A jesli chodzi o artykul to tania prowokacja.

moze zalezy gdzie kto mieszka i jakich ludzi spotyka. Jesli chodzi o tych ludzi ktorych znam, sa bardzo uprzejmi i kulturalni.Chociazby zyczenie milego dnia, slyszymy to czesto zarowno od sasiadow jak i w miejscach publicznych typu stacja benzynowa, sklepy,biura itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
bzdura jak siurdag...sa uprzejmi ja sie od30 lat nigdy z nieuprzejmoscia z ich strony nie spotkalem...pozatym nie sa chamscy a wiekszosc polakow ktorych mialem okazje poznac w norwegii to to tej kategorii mozna ich zaliczyc ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
pozatym trzeba sie obracac w odpowiednim srodowisku i towarzystwie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
moi muzycy norwedzy dziekuja mi zawsze za kazdorazowy koncert zagrany z nimi co nie moge powiedziec podczas pobytu w polsce o polskich muzykach wiekszosc to tylko szpan i brak pokory
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mateusz Marszalek
(Mateusz Marszalek)
Wiking
Ja także się nie spotkałem z brakiem uprzejmości. Powiedział bym że nawet przesadzają z tym. Można to zauważyc w nadmierze prowadząc samochód. Mnie nieraz szlag trafia bo są aż za uprzejmii. Jakoś idzie sie do tego przyzwyczaić. Więc nie wiem co za brednie w tym artykule.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
K. S.
(katharsis)
Wiking
Co za bzdura! Jest zupelnie odwrotnie..... Czasami sa zbyt uprzejmi, a te sztuczne usmiechy przy ich : Hei, hei- ktore potrafia wypowiadac nawet 10 razy w ciagu jednego dnia do tej samej osoby...... Krolowie sztucznej uprzejmosci jak dla mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok