Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Pier....Celebryci...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
pokazali ze Polacy maja problemy z wynajeciem mieszkania pomimo posiadania stalej pracy
Norwedzy nie wynajmuja im bo sa Polakami
pokazali ze norwewska firma mowi pracownikowi ze ma praca po to zeby w ostatniej chwili powiedziec mu ze nie ma pracy
pokazali ze Polacu maja kontakt z natura
graja w faming symulator 2012
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ktos huj wam w dupe
(polskikutas)
Wiking
łatwo komus oceniac nieznajomych.powiem wam tak wy buraki co tak nadajecie na uczestników tego programu,znam Łukasza z polski i to bardzo potrzciwy gość.pomugł mi nie raz w życiu,i nie tylko mi zresztą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej tarchala
(andre50000)
Wiking
ja pierd....porazka.jak mogli sie zgodzic wystapic w takim programie.a nrk powinna pokazac polakow ktorzy radza sobie i zyja normalnie a nie takie kurestwo z barakow.dla mnie szok!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
polskikutas napisał:
łatwo komus oceniac nieznajomych.powiem wam tak wy buraki co tak nadajecie na uczestników tego programu,znam Łukasza z polski i to bardzo potrzciwy gość.pomugł mi nie raz w życiu,i nie tylko mi zresztą.

Szkoda że j. polskiego cię nie nauczył
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
giovi2 napisał:
polskikutas napisał:
łatwo komus oceniac nieznajomych.powiem wam tak wy buraki co tak nadajecie na uczestników tego programu,znam Łukasza z polski i to bardzo potrzciwy gość.pomugł mi nie raz w życiu,i nie tylko mi zresztą.

Szkoda że j. polskiego cię nie nauczył

to chyba nie jest poczciwy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
PJo napisał:
W żołądku mi przewracalo ale dałem radę oglądać do końca
Czego do ciężkiej cholery nie dadzą dla porównania Polaków co mieszkają tu normalnie?
Znów trzeba bedzie w robocie tłumaczyć ze to tylko garstka a nie wszyscy.

lepsze baraki jak twoj zawszony materac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
polskikutas napisał:
łatwo komus oceniac nieznajomych.powiem wam tak wy buraki co tak nadajecie na uczestników tego programu,znam Łukasza z polski i to bardzo potrzciwy gość.pomugł mi nie raz w życiu,i nie tylko mi zresztą.współczujemy ci że masz takiego znajomego ale pewnie masz juz autografy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
tak sie zastanawiam czy wszyscy co sie tak negatywnie wypowiadaja na temat tego filmu ,niech sami sobie przypomna swoje pierwsze dni w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Caly ten serial,to i tak maly pikus (pan pikus!)

Gorzej bedzie,jesli ktorys z telewizyjnych nieudacznikow,wpadnie na pomysl serialu o tych,co to chca sie integrowac i byc czescia i na stale i z rodzina...

To bedzie dopiero cyrk!

Toz to najgorsze barachlo,przynoszace wstyd wszystkim Polakom!
Juz widze te mordy i slysze te wypowiedzi:

- bo ja sie nauczylem
- ba ja sobie kupilem
- bo ja mam
- bo ...

Pozostaje jedynie nadzieja,ze nikt z tymi oszolomami nie bedzie chcial rozmawiac - bo i po chuj?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok