Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
2013 napisał:
tak sie zastanawiam czy wszyscy co sie tak negatywnie wypowiadaja na temat tego filmu ,niech sami sobie przypomna swoje pierwsze dni w Norwegii...Ty i tobie podobni wciąż nie rozumiecie. To w jaki sposób żyją to ich sprawa, tylko po co ten cały cyrk/kabaret pokazują przed kamerą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
pamiętam tez jak byłem świadkiem tego jak wyrzucali naszego rodaka z klubu "Alf & Werner" w Stavanger ...bo śmierdział.
a pamiętasz może czym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
norweska swinia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
2013 napisał:
tak sie zastanawiam czy wszyscy co sie tak negatywnie wypowiadaja na temat tego filmu ,niech sami sobie przypomna swoje pierwsze dni w Norwegii...

problem, ze to nie chodzi o pierwsze dni....


bardzo to smutne i stereotypowe, nie jestesmy tacy i nikt nie postaral sie, zeby to bylo dwojwymiarowe, jest to wybiorczy i przygnebiajacy obraz niby polaka niby mieszkajacego w norwegii...............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Pani dziennikarka pochodzenia polskiego jest zwykłym dupolizusem ,nieudolna niemająca perspektyw na swą karierę i przyszłość ,chwyta się tanich sensacji
ludzie żyją tak jak chcą a ja nie idę do sąsiada na przysłowiowa melinę ,czy imprezę by zaglądać co jedzą

defakto nie mam nic do zarzucenia bohaterom ,ludzie jak ludzie -maja tak jak chcą inteligencją nie grzeszą więc mają trudniej od innych a pani dziennikarka w zwykły perfidny sposób ich wykorzystała bo takich ludzi jest wykorzystać łatwiej .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Myślę, że donwasyl będzie bohaterem drugiej części.. Tu nie chodzi jak kto żyje, tu chodzi o podtekst bezrobocia, bo 8000 polaków mieszkających w okolicach Oslo jest bez pracy!! W drugiej części na pewno będzie więcej o siedzących na zasiłkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Wez nie pierdol!
Podaj lepiej ilu twoich norweskich braci,zyje na wyludzonych zasilkach i lewych rentach!
To moze byc prawdziwy hit!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
A ja uważam, że bohaterami filmu są zwykli, ciepli ludzie. Nie uważam również , że mozna po tym materiale filmowym ocenić ich inteligencję. Nie myślę też, że urodziny chłopaka były organizowane na melinie. Owszem ...bardzo skromnie i bardzo ciasno.
Jednym czego nie mogę znieść to piosenka disco polo. Skóra mi cierpnie kiedy słyszę takie utwory!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
lena1 napisał:
A ja uważam, że bohaterami filmu są zwykli, ciepli ludzie. Nie uważam również , że mozna po tym materiale filmowym ocenić ich inteligencję. Nie myślę też, że urodziny chłopaka były organizowane na melinie. Owszem ...bardzo skromnie i bardzo ciasno.
Jednym czego nie mogę znieść to piosenka disco polo. Skóra mi cierpnie kiedy słyszę takie utwory!


nie można również ocenić tego co napisałaś,no ja się bynajmniej nie odważę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok