Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
viki nieznane boj fra oszlo (2964 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kobieta była już zmęczona drogą
a z drugiej strony odliczała już sobie minuty, kiedy będzie brana przez przyjaciela
i o całym świecie zapomniała, a co tam o głupim tunelu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Arthur16012)
Wiking
Ja osobiście współczuje tej kobiecie... Nie ważne jaka jest prawda wiadomo że media lubią dużo dodawać... Chcą zrobić z nas POLAKÓW kozły ofiarne i ja żadnej norweskiej gazecie nie wierze !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Arthur16012 napisał:
Ja osobiście współczuje tej kobiecie... Nie ważne jaka jest prawda wiadomo że media lubią dużo dodawać... Chcą zrobić z nas POLAKÓW kozły ofiarne i ja żadnej norweskiej gazecie nie wierze !!!w wiekszosci przypadków sami z siebie robią, tak jak tych 2óch co pracowali na czarno za 50nok i juz rok czekają na pieniądze, biedacy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Dzien dobry panstwu

Chcialem sie podzielic moimi spostrzezeniami na temat tego artykulu
Otoz uwazam ze jest to kolejny hit i szczyt mozliwosci naszych redaktorow

Zal.pl

I do naszej bohaterki prosze pani , niech pani da sobie spokoj z tlumaczeniem sie, zrobila pani bardzo duze glupstwo i jeszcze sie pani probuje tlumaczyc

Zal.pl

I prosze niech pani nawet nie probuje tlumaczyc sie dla norweskich mediow bo to tylko bedzie pogarszac sprawe

Najlepiej zapomniec o sprawie i nigdy wiecej nie wsiadac za kolko, a jak juz wsiadac to sie nie tlumaczyc glupio ze nawigacja nie dziala

Tak debilnej sprawy dawno nie czytalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nie cytałeś bo nie jesteś flink jak się przedstawiasz od dziś zacznij więcej czytać a z czasem wyjdziesz na ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Andre ved mark napisał:
nie cytałeś bo nie jesteś flink jak się przedstawiasz od dziś zacznij więcej czytać a z czasem wyjdziesz na ludzi


Co takiego ??
Mozesz mi przetlumaczyc na jezyk polski to co masz na mysli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej b
(endriu island)
Wiking
przeczytaj o czym ja pisze a pozniej odpowiadaj. i chyba jezdzisz tylko t- bane jak niewiesz jak wygladaja wjazdy na autostrade i nie tylko to samo jest na estakadach , bo ja juz spotkalem fachowcow co ze stacji benzynowej lub z placu do odpoczynku" rasteplasen" wjechali pod prad i pedzili pod prad probujac wjechac pod prad we WJAZD NA AUTOSTRADE i to tu w cywilizowanej norwegii a ty piszesz o jakichs barierkach a jesli juz jestes taki madry to sie przyjrzyj i zobacz miejsca gdzie sa tylko plastikowe pacholki to odzdielenia pasow specjalnie dla pojazdow uprzywilejowanych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
endriu island napisał:
przeczytaj o czym ja pisze a pozniej odpowiadaj. i chyba jezdzisz tylko t- bane jak niewiesz jak wygladaja wjazdy na autostrade i nie tylko to samo jest na estakadach , bo ja juz spotkalem fachowcow co ze stacji benzynowej lub z placu do odpoczynku" rasteplasen" wjechali pod prad i pedzili pod prad probujac wjechac pod prad we WJAZD NA AUTOSTRADE i to tu w cywilizowanej norwegii a ty piszesz o jakichs barierkach a jesli juz jestes taki madry to sie przyjrzyj i zobacz miejsca gdzie sa tylko plastikowe pacholki to odzdielenia pasow specjalnie dla pojazdow uprzywilejowanych

teoretycznie to można zawrócić i też jechać pod prąd ...szaleńców nie brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej b
(endriu island)
Wiking
nie o teori pisze tylko o praktyce a i od 3lat jezdze jako kierowca autobusu w Norwegii w Bergen Oslo i juz troche widzialem tej teori
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
endriu island napisał:
... w cywilizowanej norwegii

Dobre!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok