Raport Twoich kredytów

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Pobierz

Nie ma co płakać nad rozlanym piwem? - Norwegia

Czytali temat:
Anna _ (580 niezalogowanych)
10 Postów
Mario Maj
(mariomaj)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nie ma co płakać nad rozlanym piwem?
super Niezniszczalni czytaj Nieustraszeni
po prostu wypadli z rynku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Przez takich gnoi jest mi czasami wstyd że jestem Polakiem. Przemytników powinno się wieszać!!! Nigdy nie kupiłem nawet jednego browara od przemytnika, jaki problem pójść do sklepu i kupić? Jaki problem pójść do monopolowego? Ale oczywiście polaczki (nie mylić z Polakami) zawsze muszą coś wymyślić, aby dorobić parę groszy, a inni zaoszczędzić parę groszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Anna _
(anja_k)
Wiking
Bez komentarza no nie ma tygodnia bez przemytu...ręcę opadają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Przeciez akurat przemyt alkoholu nie jest niczym zlym to poprostu walka z chorymi socjalistycznymi ustawami. A teraz jesli FrP nie uda sie przeforsowac zniesienia avgiftu z powodu tych sekciarzy z KrF to kazdy prawy norweg glosujacy na FrP uzna ze przemyt jest naturalna reakcja na niedopuszczenie FrP do zdjecia chorego avgiftu.

Trzeba pokazac socjalista, sekciarza z KrF i ekofanatyka z Venstre ze kazde ograniczenie wolnosci jednostki jest zlem ktore spoleczenstwo bedzie zwalczac a nieprawe avgifty obchodzic!

To juz lepiej sie czepiac pracujacych na czarno zwlaszcza ze po 14.10.2013 zalecane jest ich usuwanie poniewaz wypelnili juz swoja role przeciwko Stoltenbergowi. Teraz musi byc widac ze FrP ma wplyw na rzad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mariusz Frost
(milimetr33)
Wiking
Hardi wyluzuj, jest mnóstwo rzeczy, które są dużo większym powodem do wstydu. Piwo i tak w większości wypiliby Norwedzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(magda790505)
Wiking
oj tam oj tam. Jakby nie mieli zbytu to by nie przemycali. Sama wole kupic dobre i taniej jak mam okazje. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci w nich kamieniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Sebastian T.
(djloco)
Wiking
Jeden z drugim zarabiasz miliony "kierwa", a piwko z przemytu pijesz bo kwitu szkoda. Dla przemytnika ban i dożywotni zakaz wjazdu . Przypał na cały kraj, bo najlepiej sie czyta o Polakach psotnikach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
gutt84 gutt84
(sørumgutt)
Wiking
Kazdy debil co przemyca powinien wiedziec ze jak cos robic to z glowa i jak przemycac to tez. Ilu z tych imbecyløw co przemycaja wie kto to Erik Falo slawna norweska legenda przemytu, moze by warto bylo poczytac zainteresowac sie ta postacia zanim sie dokonuje przemutu. Ale najczesciej to så polglowki po podstawuwce bez zadnego rozeznania tylko zeby troche zarobic. Prawdziwy przemytnik wie jak sie nie dac zlapac i wie co i jak, A nie taka amatorka.. Smiech na sali Smiech i wstyd z idjotow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram