Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
arkadiusz7777 (3265 niezalogowanych)
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
A dlaczego miałby nie pomóc hahahaha... Najpierw mnie znajdz a dopiero wsadz hahahaha.... turcy wola bladynki wiec mi to nie grozi.. kąbinuj dalej hahahaha..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
KGGAP napisał:
A dlaczego miałby nie pomóc hahahaha... Najpierw mnie znajdz a dopiero wsadz hahahaha.... turcy wola bladynki wiec mi to nie grozi.. kąbinuj dalej hahahaha..........nie odpowiedziałaś na pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
do tureckich burdeli chodza Morokiny P akisy Afgany
i wezma nawet taka maszkare bo w domu to tylko owce i kozy maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
o widze kolezanka pracowała ze tak smiało sie wypowiada kto tam przychodzi hahahah pozatym kolezanko tacy ludzie maja po pare zon i kochanek nie potrzebuja uczeszczac do burdeli hahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
A dlaczego miałby nie pomóc hahahaha... Najpierw mnie znajdz a dopiero wsadz hahahaha.... turcy wola bladynki wiec mi to nie grozi.. kąbinuj dalej hahahaha..........
nie odpowiedziałaś na pytanie

odpowiedzialam czytaj ze zrozumieniem ... nikogo bym tam nie uszczesliwila bo nie jestem w ich typie sami by mnie nie chcieli hahahahah wiec po co maja trzymac kogos na kim nie zarobia hahahahah pomysl..... he
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
musisz sie jeszcze duzo uczycz zacznij od czytania forum

primo
jestem facet
sekundo
mam znajomych z calej Europy ,Afryki polnocnej i Bliskiego wschodu
tertio
pracowalem w Niemczech 8 lat az mi braklo miejsca na wizy w paszporcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
Imię i nazwiskoati muzia
Data urodzenia:02-01-1990
hahah damskie stwierdzenie pozatym two wiek nie pozwala ci na prace z dlugim starzem hahahah co najeyzej szkola......a pracy to mozesz miec co najwyzej nie pelne 6 albo nawet i nie ... co do pracy mysle ze mam dluzszy staz niz ty hahahahha do niemczech nie jest potrzebna wiza hahah a forum sie nie czyta tylko na nich wypowiada pocztyac to mozesz sobie ksiazeczke i co do znajomych
no i co chwalisz sie czy zalisz..... kazdy ma znajomych.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Imię i nazwiskoati muzia
Data urodzenia:02-01-1990
hahah damskie stwierdzenie pozatym two wiek nie pozwala ci na prace z dlugim starzem hahahah co najeyzej szkola...... do niemczech nie jest potrzebna wiza hahah a forum sie nie czyta tylko na nich wypowiada pocztyac to mozesz sobie ksiazeczke


asle mundra jestes
jak sanki na wiosne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
no widzisz....ucz sie........ sanki na wiosne sa madre wiedza kiedy robic zeby ponad pol roku odpoczywac od pracy hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zauwazylas moze pusta lalko, ze oprocz Ciebie nikt nie dostrzegl nic zabawnego w twoich wypowiedziach ? , a Ty w kazdym, kolejnym, do obrzydzenia wrecz, dokladasz swoje bezmyslne, zupelnie nie pasujace do tematu "hahahah" "hahahah" "hahaha"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok