Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
arkadiusz7777 (3300 niezalogowanych)
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
tak samo winne kobiety jak i faceci.......... kobiety bo sa wyzywajace i szczuja a faceci bo rak nie pomysla czasem uzyc he..............
a co do wczesniejszego a nie oczerniam ludzi za ich prace tak jak ty kolezanko...... i mi odpowiadaja pewne rzeczy i nie mam z nimi problemu......... kazdy robi to co lubi...... albo musi bo innego wyjscia niema....... jeden kradnie. drugi przemyca. trzeci zapierdala jak wol......... ale ten co zapierdala jak wol sam sie na to godzi..... wiec niech nie ma pretensji do kogos innego ze ktos inny wolal lrzejsza a poprostu bardziej stresujaca prace niz zapierdalac przy lopacie........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
KGGAP napisał:
tak samo winne kobiety jak i faceci.......... kobiety bo sa wyzywajace i szczuja a faceci bo rak nie pomysla czasem uzyc he..............
a co do wczesniejszego a nie oczerniam ludzi za ich prace tak jak ty kolezanko...... i mi odpowiadaja pewne rzeczy i nie mam z nimi problemu......... kazdy robi to co lubi...... albo musi bo innego wyjscia niema....... jeden kradnie. drugi przemyca. trzeci zapierdala jak wol......... ale ten co zapierdala jak wol sam sie na to godzi..... wiec niech nie ma pretensji do kogos innego ze ktos inny wolal lrzejsza a poprostu bardziej stresujaca prace niz zapierdalac przy lopacie........


Widze, ze uparcie zaczynasz pretendowac do tytulu " najbardziej tepa strzala 2013"
W kazym razie, pisz, pisz duzo, a bedziesz w scislej czolowce
Ja trzymam kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
no cos ty nie bedę odbierac ci tytułu hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ty kurwa porownujesz zlodziejstwo do pracy

z jakiej patologi wylazlasz pluskwo


lzejsza a stresujaca ,,praca ,, jak spotkam to lapy upierdola po samej dupie
zreszta juz niedlugo islam z nimi zrobi porzadek

a ciebie zapraszam na storro po nocy niech cier przeleci 15 Afganczykow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
widze ze ciebie mialo 15 jak wiesz jakie uczycie ze mi proponujesz hahahahah.... jakbys byla troche obeznana to bys wiedziala ze z patologi wywodzi sie bardzo wielu slawnych i zdolnych ludzi i bardzo szanowanych wiec nie obrazaj ludzi ktorzy pochodza z takiego swiata....... zlodziejstwo do pracy ty przyrownalas ja tylko rozwijam twoje watki.......... widze jestes bardzo slaba psychicznie i nie radzisz sobie z wieloma rzeczami skoro komus ublizasz tylko dlatego ze nie potrafisz sie obronic w kulturalny i inteligetny sposob widac kto pochodzi z zlego wychowania ,,,,, trzeba szanowac kazdego czlowieka bez wzgledu jaki jest......... bo kazdy kij ma dwa konce nie zapomnij o tym........ i nie stras mnie bo sie ciebie nie boje........ a jak taka madra jestes to mnie znajdz i czyn te swoje dzielo w czym masz problem...... hahhhaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
aha i sprawdz znaczenie slowa patologia bo to ze ktos pochodzi z takiej rodziny nie oznacza ze jest biedny alkoholik itd............ bo to jest bardzo duze slowo..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
i mi odpowiadaja pewne rzeczy i nie mam z nimi problemu......... kazdy robi to co lubi...... albo musi bo innego wyjscia niema....... jeden kradnie. drugi przemyca. trzeci zapierdala jak wol......... ale ten co zapierdala jak wol sam sie na to godzi..... wiec niech nie ma pretensji do kogos innego ze ktos inny wolal lrzejsza a poprostu bardziej stresujaca prace niz zapierdalac przy lopacie........

ty masz problemy ze zrozumieniem co napisalas
ja mam pretensje to takich ludzi i takich wypowiedzi

ale jak ty akceptyjesz zlodziejstwo to moze i sutenerstwo

zmienisz zdanie jak ci dzieci okradna a corki sprzedadza do burdelu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
nie rozsmieszaj mnie dziewczynko ja wiem co pisze i ty mnie nie musisz w tym uswiadamiac nie chcesz zeby ktos kradl? to pomoz tej osobie i nie bedzie kradl............ przeczytaj najpierw wszytskie posty od poczatku bo jesli ktos wczesniej robi z przemytnika zlodzieja co jest dziwne bo niby jak heheheh a na zlodiejstwo porownuje do formy zarobku czyli jak do pracy to ja rozwijam dalsze wasze mysli....... ty czgos chyba nie rozumiesz.... a o moje dzieci to sie nie martw nie dadza nikomu powodu zeby trafic do burdelu............... a zdania nie bede zmieniac... kazdy robi to co lubi.... nie dziw sie ze ktos ciebie nie szanuje jesli ty kogos nie potrafisz......... nic nie dzieje sie bez przyczyny........ jesli ktos kradnie to ma do tego powod...... jesli kots przmyca to pewnie dla kogos.... i uszczesliwia tym 80 % ludzi heh jesli ktos jest ham to tez z jakiejs przyczyny........ nie ma cudownych ludzi........ bo narod jest za ciemny ...... niech pomagaja tym......... innym a nie sie na nich wypinaja to nie beda miec problemu ze sa inni..... hahahahh............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
a co do sutenerwstwa jesli ktos ma ochote uprawiac sex za kase to co mi do tego.....dla mnie to niech sobie nawet na tym zbije majatek..... jesli taka forma mu pasuje..... trzeba patrzec na sibie i robic cos z soba zeby tez miec a nie nazekac na innych........ nikt nie broni tonbie pewnych rzeczy to i ty innym nie bron hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
KGGAP napisał:
. nic nie dzieje sie bez przyczyny........ jesli ktos kradnie to ma do tego powod...... jesli kots przmyca to pewnie dla kogos.... i uszczesliwia tym 80 % ludzi kamilko 1 pytanie jak cie znajde to cie ukradne i wpakuje do tureckiego burdelu i mam i mam 1 pytanie: jak myslisz ilu wygłodniałych samców byś uszczęśliwiła, 80% czy więcej? i twój książe nie pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok