Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dali dyla przed celnikami, zostawili dokumenty - Norwegia

Czytali temat:
(3346 niezalogowanych)
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dali dyla przed celnikami, zostawili dokumenty
Jest zabawa jest ryzyko:Natepne pokolenie,ktore wchodzi w w doroslosc(ktore weszlo).Przecież Ci mlodzi ludzie,poczuli chec zarobienia kaski,po co maja pracowac.Nie bede nikogo umoralnial,cofne sie tylko o kilkanascie lat wstecz-w ich wieku-niemyslelismy o takich rzeczach-Polska po przemianach szla w gore,mielismy swoj przemysl...a zreszta na hoj ja sie produkuje.Jedno jest pewne...kiedys wszyscy bylismy inni- a teraz za wszelka cene-wyzysk,kolchoz,bieda.TAk jak wspomnialem na poczatku...praca...jest dla glupich...robota lubi gupiego-gupich niesieja.Chlopaki mysle,ze juz niedlugo obywatele z naszego kraju nie beda wpuszczani do Norge...Zamiast sie cieszyc,ze jeszcze zostaja takie kraje,co zatrudniaja Polakow,bo juz nas wszedzie maja dosyc-to jeszcze dobjaja gwozdzia do trumny.A inna sprawa,to popyt na wyzej wymienionw produkty.Coz nic dodac ,nic ujac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Waldemar ..
(waldemaar)
Wiking
Poprostu żenujące ! Takie cwaniaczki psują opinię uczciwie pracującym polakom. Powinni wprowadzić takie zaostrzenia, że osoby dokonujące takich czynòw nie powinny mieć prawa wjazdu do Norwegii przez najbliższe 5 lat. Może to by jakos oczyściło ten problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Jak to cztyam przypomina mi sei ten serial dokumentaly o przemycie przez wschodnia granice Polski. bodajze na TVP2 kiedys lecial.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
4altee- Dobrze napisane... Nic wiecej nie mogę dodać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Kiedyś Polakom (którzy spieprzyli sprawę)wbijali miśka na granicy z Niemcami:może to pomysł,żeby taki mechanizm wprowadzać powoli Norge?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Damian Suligas
(damianoslo1)
Wiking
każdy z nas dzwonił i zamawiał więc nie pierdolcie bzdetów !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
damianoslo1 napisał:
każdy z nas dzwonił i zamawiał więc nie pierdolcie bzdetów !!!!

Nie kazdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
NIE piję ,NIE palę ,NIE używam fajkowego ziela......może kiedyś byłem inny......????Rzuciłem KAWĘ , w pizdu.....bez tego też można żyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
pije pale każdy normalny człowiek kupie polskie fajki zamiast niemieckich, chyba , ze chwilowo nie ma wódka z Vinemonopla też nie zachwyca a i wybór marny, puki ceny będą chore przemyt będzie kwitł ... szkoda chłopaków , ale to co wykryją na granicy to tylko mały procent
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kamil75 napisał:
karol nie kazdy moe ale jk to jest twoja fota to wygladasz natakiego co jak sie myje to atrzy wsufit bo sie wstydzi

Abstrahujac od uwagi na temat mojej osoby popracuj na interpunkcja. Wstydzic to sie moge Ciebie, bo jezykiem polskim to chyba na bakier jestes. Wybacz, nie mam polskich znakow diakrytycznych, a zmienic mi sie jezyka w komputerze nie chce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok