Czytali temat:
(1815 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
factorytka napisał:
Purii_id napisał:
factorytka napisał:

Alkohol do życia nie jest potrzebny,tak samo jak samochód, pralka czy słodycze. Żyć żyjesz, tylko co to za zycie...

Dla Ciebie życie bez alkoholu jest mało warte?!

Uuuuu...

Czysta nadinterpretacja..
Gdyby nie drobne przyjemności, które sprawiają nam radość, faktycznie życie straciłoby jakikolwiek sens.
Dla mnie, jedną z małych przyjemności jest wieczór z lampka różowego wina spędzony przy dzwiękach Yiruma. I wara!

Rożowe mówisz, co tam na sadolku słychać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
buu napisał:... inne sprzęty pomagają nam znaleźć czas dla siebie, a alkohol nie.
Jesteś w Błędzie , zarazem "przepojona" aktualną poprawnością polityczną ... !
---
Ot co ... !!! /
---
Nawet zwykłe zwierzęta , uważane przez Człowieka za nie myślące , raczą się sfermentowanymi owocami / czysty i naturalny alkohol , bez współczesnej chemii / .
---
Alkohol w normalnych kontrolowanych ilościach , przybliża Ludzi i tak dalej .
Nawet w BIBLII jest dział o spożyciu alkoholu ... Pomijam tu liturgię mszy z alkoholem w tle ...
---
Znaczy ... Jesteś Wierzącym Katolikiem , lub Chrześcijaninem , a GARDZISZ Alkoholem jako takim , TO JESTEŚ ZAKŁAMANYM I OBŁUDNYM przedstawicielem danej wiary ...!

Powyższe Moje wypociny w żaden sposób nie dotyczą Osób Naprawdę Chorych dla których akurat ALKOHOL jest zabójczy ...
Do tego zacnego grona NIE ZALICZAM W ŻADNYM PRZYPADKU ZWYKŁYCH ALKOHOLIKÓW ...!
---
PONIEWAŻ TO ZWYKLI NIEZRÓWNOWAŻENI PSYCHOLE ...! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
a ja wam mówię wódka i ogórki i tak raz w miesiącu się relaksuję z przyjaciółmi , ile radości i ile śmiechu oczywiście niektórzy mogą się relaksować przy origami , inni robić na drutach , jeszcze inni biegać , nie przeszkadza mi to , ale wkurwia mnie takie gadanie , ze wódka jest zła , wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(edziak)
Wiking
żarty żartami a nasi rodacy możliwe że jeszcze w lesie koczują..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
żeby to nie było takie prawdziwe
to by było śmieszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tomo123)
Wiking
I znowu WIELKIE BRAWA DLA CELNIKÓW , BRAWO wytepic to dziadostwo co do nogi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
gabriel napisał:
buu napisał:... inne sprzęty pomagają nam znaleźć czas dla siebie, a alkohol nie.
---
Ot co ... !!! /
---
Nawet zwykłe zwierzęta , uważane przez Człowieka za nie myślące , raczą się sfermentowanymi owocami / czysty i naturalny alkohol , bez współczesnej chemii / .
---
Nawet w BIBLII jest dział o spożyciu alkoholu ... Pomijam tu liturgię mszy z alkoholem w tle ...
---
Znaczy ... Jesteś Wierzącym Katolikiem , lub Chrześcijaninem , a GARDZISZ Alkoholem jako takim , TO JESTEŚ ZAKŁAMANYM I OBŁUDNYM przedstawicielem danej wiary ...!

Powyższe Moje wypociny w żaden sposób nie dotyczą Osób Naprawdę Chorych dla których akurat ALKOHOL jest zabójczy ...
---

Alkoholik prxemawia w swojej obronie.. to zakrawa na schizofrenie.
A jak to twoim zdaniem alkoholik niezwykly?

Jednak najlepsze jest to zalosne "dowodzenie"
---

Juz kolejny raz bierzesz sie za sofistyke, i kolejny raz te same blady w dowodzeniu.

Zajmij sie lepiej ksiezycowka baranie

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
---
Ot co ... !!! /
---
---
---

---

Żadna poprawność, a jedynie wiedza z fizjologii, biochemii, toksykologii i znajomość szlaków metabolicznych pozwala mi mieć własne, podparte logicznymi dowodami zdanie w kwestii spożywania alkoholu.
Nie wiem jakim jesteś człowiekiem i kto Ci wmówił bezmyślność zwierząt, skoro uważasz je za niemyślące istoty. Prawdopodobnie masz na myśli małpiatki, które jednak są są bardzo odległe w drzewie filogenetycznym w porównaniu do zwierząt rzeczywiście niemyślących tj. monoblastozoa.
A co z chrześcijanami, którzy od wieków składają śluby trzeźwości? Jeśli ktoś wypowiada się na jakiś temat, to jednak lepiej trochę o nim wiedzieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
buu napisał:

Żadna poprawność, a jedynie wiedza z fizjologii, biochemii, toksykologii i znajomość szlaków metabolicznych pozwala mi mieć własne, podparte logicznymi dowodami zdanie w kwestii spożywania alkoholu.
Nie wiem jakim jesteś człowiekiem i kto Ci wmówił bezmyślność zwierząt, skoro uważasz je za niemyślące istoty. Prawdopodobnie masz na myśli małpiatki, które jednak są są bardzo odległe w drzewie filogenetycznym w porównaniu do zwierząt rzeczywiście niemyślących tj. monoblastozoa.
A co z chrześcijanami, którzy od wieków składają śluby trzeźwości? Jeśli ktoś wypowiada się na jakiś temat, to jednak lepiej trochę o nim wiedzieć.
[/quote]

Daj spokoj, to Gabryel - on wie wszystko i na kazdy temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram