Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Mariusz0o iga1991 (1493 niezalogowanych)
1 Post
petronelka ogonek
(petronela)
Wiking
VELDIG BRA!!! nie pije ,nie pale i jestem za wylapywaniem jak najwiekszej liczby takich kryminalistow. Bravo dla Tollvesen i policji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
ostatnio ogladałam w wiadomosciach,że są wywożone pampersy w b.duzych ilościach do PL jak i Litwy,bo tu są tańsze...i co też im się to nie podoba,bo jest brane jako przemyt i teraz pewnie będą myśleć co zrobić...nie ogladałam do końca więc nie wysłuchałam wszystkiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
petronela napisał:
VELDIG BRA!!! nie pije ,nie pale i jestem za wylapywaniem jak najwiekszej liczby takich kryminalistow. Bravo dla Tollvesen i policji.

JÆVLE DÅRLIG !!! tyle dobra się zmarnowało . może następnym razem będą ostrożniejsi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Yatsek napisał:
no taka jest prawda... gdyby nie prohibicja w stanach to nie byloby dzis filmu o Al Capone )))

to samo tutaj... zakazuja wszystko to i przemyt kwitnie a ludzie sie wkurwiaja....

tu chyba tylko prostytucja zakazana
a w takich Stanach to np koniokrada to wieszali na najbliższej suchej gałęzi
i gdyby tak złapanych przemytników od razu sadzać za stół
przystawić pistolet do głowy i kazać
wypić ze dwa litry tego świństwa co wiezie z napisem "Wódka"
albo kszynkę napoju z napisem "Piwo"
jak by się taki oszczał, osrał zarzygał tymi podróbami
na płynie do spryskiwaczy i żółci bydlęcej
przeleżał z tydzień we własnych odchodach
to by mu się na drugi raz odechciało tego zarobku
i innym by opowiedział
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
biznes.interia.pl/wiadomosci/news/polski...odbija-swiat,1888278
Przemysł spirytusowy stanowi ważną gałąź polskiej gospodarki, odpowiadając za ok. 93 000 miejsc pracy, blisko 10 mld zł wpływów budżetowych pochodzących z akcyzy i podatku VAT. Spory udział w tych zyskach ma eksport polskiego alkoholu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Najwięcej dyskutują te wielkie sprzątaczki i budowlańcy,którzy pracują na czarno i nie odprowadzają podatku,przecież to też jest przestępstwo.Niech sobie, przywożą ich sprawa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Even)
Wiking
BRAWO!
Niech trzebią wieśniaków!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
2013 napisał:
Najwięcej dyskutują te wielkie sprzątaczki i budowlańcy,którzy pracują na czarno i nie odprowadzają podatku,przecież to też jest przestępstwo.Niech sobie, przywożą ich sprawa.
no ale taki powie,że on nie kryminalista ani patologia,bo ciezko pracuje,a że nie odprowadza podatku...no to już mało wazne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Dla twojej wiadomości to ja z żoną pracujemy legalnie od 8 lat.I nie łam sobie głowy o nich, bolą byka jajca jak się krowa cieli.Ty jakbyś woził towar tak jak oni to byś się zesrał na granicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marcycha)
Wiking
czytam te komentarze to sie slabo robi!!! zamiast stac polak za polakiem to jeden pod drugim dolki by kopal!!! niech jezdza i zarabiaja tak jak im sie podoba, kupuja za swoje pieniadze nie kradna takich ilosci, a wy pewnie sami siedzicie i pijecie i palicie od nich a klapiecie jezorami na forum!!! najlepiej wyzywac od kryminalistow i patologii a ciekawe kim wy jestescie albo kim byliscie za nim zlapaliscie robote w norwegii !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok