Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak Dariusz DBM Kati Kwiatek Rafał .... Daniel Scibor Marian Opiszka agnieszka kokosinska Iga Jasińska (4026 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
B.K. napisał:
Lindemans napisał:
B.K. napisał:
Lindemans napisał:
Andre ved mark napisał:
za duże mniemanie o sobie macie matki polki ..

No jak widac (po zalacznych zdjeciach w galerii ), to mniemanie o wlasnej pieknosci, niektorych dam, jest dalece wygorowane



nooo... nie matoł ortograficzny co to sa,,zalaczne,,zdjęcia w galerii


Czy Ty jestes w stanie jeszcze bardziej sie osmieszyc, niz czepianiem sie brakujacej litery w calym tekscie ?


Myslalam, ze tylko w urodzie masz braki, ale obawiam sie, ze jak tak dalej bedziesz sie prezentowac, to w temacie inteligencji rowniez rozwiejesz wszelkie watpliwosci



no cóz..tak jak myslałam..załosna,niedowartościowana kobieta,ktora anonimowo podnosi swoje ego za ekranu komputera...i to tylko tobie wydaje sie jaka jestes wspaniała i inteligentna...ktos kto ma kilka profili,odpisuje sam sobie i na dokładke siedzi całymi dniami na roznych forach nie moze być normalny...
jakbys troche pomyslała a nie pluła jadem to doszłabys do wniosku,ze zaden człowiek nie ma braków w urodzie bo kazdy jest inny i ma inny rodzaj urody...ale twoj ograniczony intelekt tego nie pojmie...
pozatym jedna literka czasem robi duuuuzą roznice i pokazałam ci,ze tez nie jestes bezbłedna..zreszta nie po raz pierwszy...
pozatym zauwazyłam,ze gdzie nie wleziesz to narobisz smrodu jak taki smierdzacy granat zapalny...pluja na ciebie z róznych stron,wyzywaja a ty nic..deszcz pada...zero wstydu i honoru



Czy Wy, dziewczęta, czasem siebie czytacie?

Tyle już tu mieszkacie i niczego się jeszcze nie nauczyłyście?

...Jak wam się chce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...

- poza tym
- zza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok