Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
r bodzio Mariusz Kucharski Justyna C.-F. OLKA aaaaaa anna klimczewska Simon L (1701 niezalogowanych)
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Ja powiem tak. Ludzie przyjezdzaja do Norwegii z calego swiata. Europejczk jak zle sie spojzy na murzyna, pakistanina, czy innego osobnika, ktory dla nas jest egzotyczny, to od razu uslyszy od niego po Norwesku, er du rasist? Oni maja darmowe szkoly dzienne. My nie. Czy to nie jest rasizm? Er det ikke rasizm? Ja uwazam ze nie jest wazne z ktos przyjechal do Norwegii. Nie znam nikogo kto by przyjechal tu z powodu dobrej sytuacji we wlasnym kraju. Albo Norwegia to kraj szanujacy wszystkich ludzi rowno, tak jak to probuje na zewnatrz pokazywac, albo nie, tylko niech pokaza na zewnacz prawde i zkoncza te farse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
Rozplacz sie i idz przytul sie do matuli!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KRZYSZTOF Pajor
(KRZYCHU22I)
Wiking
hmm a w którym miejscu mieszkasz też jestem zainteresowany kursem norweskim tylko że bardziej bym chciał na płatny chodzić co są mniejsze grupy heh jest jeden w kościele polskim za darmo ale to moim zdaniem tylko tak żeby parę słów się nauczyć a nie języka pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(jasmin77)
Nowicjusz
Katarinka napisał:
Witam,

tez chciała bym zacząć chodzić na kurs norweskiego - postanowienie noworoczne. jestem już w Norwegii 2 lata i jeszcze nie zaczęłam się uczyć języka. Proszę o info gdzie mogę się udać na kurs tanio. Może ktoś się wybierze razem ze mana??


Mój mąż dostał propozycję nauki norweskiego od swojego pracodawcy. Ma zagwarantowaną bezpłatną naukę, książki i noclegi. Odbywa się to we Wrocławiu, jest to mała grupa Polaków, a uczy ich polski profesor. Kurs ma trwać 2 miesiące i kończy się egzaminem w Polsce, a potem w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ja

pierdole

ile razy mozna

powtarzac,ze jak juz

sie nauczysz tego belkotu

to jestes pierwszy(a) do zwolnienia!

p/s:
norwegia to kraj,w ktorym nalezy kazdego obcego,wydymac do cna i kopnac go w dupe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
brzydal napisał:....norwegia to kraj,w ktorym nalezy kazdego obcego,wydymac do cna i kopnac go w dupe...[/quote]No.... nie do konca to prawda!!!

Zawsze zostaje "orgazm"
w postaci KASY!!!
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Alleluja i do przodu!
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok