Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Policja na tropie zaginionych 33 kilogramów haszyszu - Norwegia

Czytali temat:
(421 niezalogowanych)
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Policja na tropie zaginionych 33 kilogramów haszyszu
Jak w ruskim filmie-było i nie ma- ha,ha dostała nogi i sobie poszła a co nie mozna....ha,ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
33kg za 8.25 milionów koron? Cena raczej nie powinna przekraczać pół miliona, ale co ja tam zwykły śmiertelnik mogę wiedzieć o znajomościach półświatka.
Niech policja zmieni sobie dilera, bo ten ich ładnie oszukuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
joanna kalinowska
(ja_kalinka)
Wiking
bo oni podadek dodali (-:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
PIOTR MOSKAŁA
(PIOTRMLODY)
Wiking
kolega solo widoczenie nie zna matematyki... biorac pod uwage ze na K.J.G czarnuch cisna za 150/250 wora(wiem bo nie raz mnie zaczepiali nie zebym palil) to wystarczy policzyc...
1 kg 1000g. 33 kg 33 000g cena 200
33 000*200=6 600 000...
przy tej stawce co wieeelki "znawca smiertelnik" sugeruje cena byla by ok 15 nok za 1 grama... wydaje mi sie kolego ze powinienes wrocic do szkoly podstawowej... dodawanie i odejmowanie na poczatek
"zwykły śmiertelnik mogę wiedzieć o znajomościach półświatka" dobrze napisales...
pozdrawiam!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
Żle spojrzałem na wynik w kalkulatorze znajdującym się w pasku narzędzi. A za stawkę obrałem 150NOK. Pomyłka jednego zera [teraz już wiesz dlaczego wyszło 15NOK], więc nie podniecaj się tym faktem, że udało Ci się wytknąć czyjś błąd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(Chamillion)
Wiking
Szczerze zazdroszczę znalazcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok