w zeszlym roku placilem 50% podatku przez 4 miesiace .Dostalem rozliczenie i proponuja mi 10 817kr .Wedlug mnie to za malo ,czy ktos wie jak to odzyskac?
14 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Witam. W mieszkaniu dwupokojowym pokoj do wynajecia dla osoby ceniacej spokoj i prywatnosc od 1 sierpni .Wielkosc 15m kw.6200 koron miesiecznie.Ogrzewanie ,ciepla woda i internet w cenie mieszkania .Prad 150-200koron mesiecznie max.Blisko centrum.Wiecej informacj dla zainteresowanych tef.+4799884592 lub+4796678686 Rødstuveien 8