Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
DIMMU BORGIR m s Mily Xyz Kasia K Błażej Prasowski Robert Kolski W . tomass seredynski gruby1 Iwona Ogorzałek Hubert Michal (7789 niezalogowanych)
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
wspołczucie -współczuciem
ja chciałbym wiedzeić dlaczego stał się ten wypadek ,co było przyczyna
trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość ........
[*]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Zbigniew Majchrzak
(zibi6120)
Wiking
Edytko pozdrawiam i znikam . Byłem w wielu krajach , poznałem wielu ludzi i niekiedy jest gorzej, Wierz mi , ale nigdy tak aby ktokolwiek mówił o własnej nacji pogardliwie np. polaczki , niemiaszki ,angole itp. Dla mnie to co się stało to wielka tragedia.Rozpisywanie się o stawkach i kasie nie ma najmniejszego sensu. pozdrowienia dla Kamila i Jasta. Wracam do dobrego humoru i czekam na Was Edytko , Kamilu , i Jasta. Jestem pewny że wiecie jak zachowują się w takim przypadku normalni i fajni ludzie. Najważniejsze aby zawsze być człowiekiem. Pozdrówka! Zibi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
Jest mi niezmiernie przykro...takiej tragedii nie da sie opisac, tego co czują bliscy , tysiące pytan dlaczego tak, dlaczego on, dlaczego w takim wieku....sama nie dawno przechodziłam przez to i nie ma nic bardzej niezrozumiałego dla czełowieka jak ktos ginie w wypadku naprawde zycze rodzinie duzo siły wytrwałosci.... Pamietajcie ..Odszedł a zawsze, ale wciąz jest blisko...Kondolencje ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jesli

on i jego

rodzina,byli dajmy

na to katolikami,to powinni byc

szczesliwi,ze spotkal sie w koncu,ze

swoim ojcem niebieskim - w niebiosach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(wieslawus.60)
Wiking
JLK21 a ile ty w tej Norwegii jestes i jakie masz wyksztalcenie skoro masz te 200?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
wieslawus.60 napisał:
JLK21 a ile ty w tej Norwegii jestes i jakie masz wyksztalcenie skoro masz te 200?
To ile kto ma na godzinę w Norge , nie jest wcale uzależnione od okresu pobytu ...!!!
---
Tylko i wyłącznie od Osobistego wykształcenia , oraz popartego Norweskimi dokumentami , potwierdzeniami zawodowymi ... .
Jak też bezwzględną znajomością , języka norweskiego tak w piśmie jak i w mowie ... angielski jest tu jedynie językiem pomocniczym .
---
To , że się jest Emigrantem Zarobkowym , nie oznacza wcale , że trzeba pracować za głodową stawkę poniżej 100Nok/t. na dziko ...
---
W Norge jest ...DUŻA ..grupa Polskich Wykształconych Pracowników , Którzy Pracując w Swoich Zawodach Zgodnych z Wykształceniem ...zarabiają DUŻO WIĘCEJ niż 200Nok/T .
---
Taki średni Inżynier na Budowie ma w przeliczeniu na godziny i powyżej 350Nok.
---
Tłumacze Języka mają i powyżej 500Nok... .
---
Stawka powyżej 200 do 300 Nok. to raczej stawki pracowników Fizycznych z wykształceniem kierunkowym . Jak Hydraulicy ...Elektrycy ... i inne zawody... tego typu ...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
gregor oracz
(gregorx)
Wiking
to był polak !!! na 100% bardzo przykro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ewelina Rybak
(jataman)
Wiking
Ja nie mam nic przeciwko dochodzeniu dlaczego tak sie stalo i ze rzeczywiscie Polacy ciezej pracuja za mniejsze pieniadze wszedzie... ale czy to naprawde jest miejsce do poruszania tematow ze ja mam 200 a inny ma 130 na godzine??? no prosze Cie kolego... wystarczy przesledzic wszystkie komentarze zeby sie dowiedziec ile zarabia PAN KAMIL a teraz jeszcze jego ZONA!!!! przeciez to jest jakas zenada wejde tu za pare dni i dowiemy sie ile razy w tygodniu przezywa orgazm i jaki rozmiar butow nosi... naprawde troche taktu! bo nie kazdy chce czytac ile zarabia pan kamil ,jego zona i jeszcze koledzy- bo ich tez tutaj uwzglednil !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ewelina Rybak
(jataman)
Wiking
Jesli 75 oznacza twoj rocznik to rzeczywiscie wiek nie ma nic wspolnego z rozumem jesli chodzi o twoj przypadek! Co mnie to obchodzi ze twoja zona zarabia 197 a ty 200 na godzine???!!!! w kolejnych postach napisz jeszcze ile placicie za chate i jaki macie roczny przychod,cy macie w Polsce mieszkanie i ile oszczednosci na koncie bo jeszcze tym sie nie pochwaliles! 40 lat na karku a zachowanie typowego malomiasteczkowego kolezki ktory poczul troche kasy za granica i wszem i wobec musi sie tym chwalic. to nie jest temat o twoich zarobkach tylko o tym ze ZGINAL CZLOWIEK!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Oen
(Anna1106)
Wiking
Nie mamy nic do powiedzenia teraz ???Ojjj,czemu?Jestescie na dochodach mniejszych niż ten co zginął a może teraz NAV dupska Wam ratuje "polskie"dupki ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok