Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1657 niezalogowanych)
1 Post
Krzysztof Janicki
(Leader84)
Wiking
najpierw opiekunowie musieliby sie nauczyc Norweskiego...u mojej corki w przedszkolu 80% obslugi to Podpalane rdzenne Norwezki z Pakistanu..co po Norwesku znaja tylko "kupa, siku pielucha , glodny, na dworze lub w srodku...." moze problemu nalezy poszukac tutaj....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
kamil75 napisał:
wszystko = dzieci szkole, ja i zona prace, mieszkanie, auta sofe i tv
aa w PL tylko kuzynow


auto, sofe, tv dzieci szkołe ogarniesz w pl : )
a robo dla siebie i kone na finn.pl : ))

ps: ja juz 3-ci rok wracam do polandii i zawsze po 2 tyg pobytu tam, wracam na te smutne landy.....
Ciezko jest wrócic, oj cięzko.......
I nie pisze tu tylko o zarobkach.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:
ja juz 3-ci rok wracam do polandii i zawsze po 2 tyg pobytu tam, wracam na te smutne landy.....
Ciezko jest wrócic, oj cięzko.......
I nie pisze tu tylko o zarobkach.....

i będziesz gepardzie tak wracał, aż do emerytury
chyba, że prędzej cię zawiozą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
manius a podobno masz wielkie jaja,wiec nie rozumie co za problem z tak blacha decyzja,pakuje manele i spadam do naszego padolu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Moi znajomi, dwaj bracia z rodzinami, po jakiś 10 latach w Niemczech wrócili do Polski. Mieli kasę na wybudowanie domów i rozkręcenie wspólnego biznesu. Wytrzymali chyba jakieś 3 lata. Domy poszły na sprzedaż, aby zacząć od nowa w Niemczech, stały na rynku jakieś kolejne 2-3 lata, a sprzedali za jakieś grosze. Do dziś żałują tej decyzji, bo wiele ich kosztowała plus niepotrzebny stres dla dzieci, zwłaszcza w szkole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
kryss napisał:
manius a podobno masz wielkie jaja,wiec nie rozumie co za problem z tak blacha decyzja,pakuje manele i spadam do naszego padolu...


własnie krzysiu nie taka ona błacha jak ci sie wydaje.....
mam za mało na cos konkretnego, a zbyt duzo, zeby je roztrwonic na US,zus i inne jamy chłonące ciezko zarobione pieniądze....
Dlatego musze wciąz ciułac te dudki, zeby móc wrócic i otworzyc cos fajnego!
Marze o pubie "o profilu" sportowym z kilkoma tv,jakies karaoke, fajnym barkiem i kelnerkami z duzym cycem wyeksponowanym do granic ....biustonosza : )
PS: Krzysiu jaja mam, ale kto ci powiedział, ze taaaaaakie wielkie?
Starzeje sie poprostu i szukam stabilizacji, bo to bywanie tu i tam zaczyna mnie meczyc.....
Zima tez robi swoje(obaj dobrze wiemy jaka jest i jak wkurwia), a ja pomieszkałem kilka tygodni w polandii podczas swiąt i jakos tak mi dobrze było : )
A tu rozbity na maxa jestem i czuje sie jak dziewica > chciałbym, a boje sie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
knajpa to ciezki kawalek chleba,z boku wyglada fajnie,ale od wewnatrz to to uwiazanie i zajob,/wiem z autopsji/
sztuka jest wlozyc 10 tys,a wyciagac 4-5 miesiecznie nie przepracowujac sie.
w tej chwili start w wielkie inwestycje i wielkie biznesy na naszym poziomie to krotka droga do powrotu tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gama28 napisał:
Moi znajomi, dwaj bracia z rodzinami, po jakiś 10 latach w Niemczech wrócili do Polski. Mieli kasę na wybudowanie domów i rozkręcenie wspólnego biznesu. Wytrzymali chyba jakieś 3 lata. Domy poszły na sprzedaż, aby zacząć od nowa w Niemczech, stały na rynku jakieś kolejne 2-3 lata, a sprzedali za jakieś grosze. Do dziś żałują tej decyzji, bo wiele ich kosztowała plus niepotrzebny stres dla dzieci, zwłaszcza w szkole.

hehe... moj wujek z ciotkeczka wrocili po ponad 25 latach z australii do Polandii... po kilku latach, dom stoi, maja auta, oboje pracuja!!! na szczescie zadnych kredytow... i narzekaja ze mogli kupic sobie dom na hawajach i spokojnie tam spedac swoje szczesliwe przedemerytalne zycie.... a tam w Pl... caly czas cos... jednak wielu co wraca - zaluje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
co by sie nie zrobilo to i tak bedzie zle,;bo mozna bylo zrobic inaczej lepiej itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kamil ???????
(kamil_larvik)
Wiking
no i co z tego jak urodzil sie polak maly to polski ma znac ! nawet w jebanej norwegi ! na chuj mu norweski ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok