Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Moniczkazryciuszka1 napisał:
nie komentuję dziewczyn(?)..., nie wszystkie zdjęcia powinny sie tam znalezc!moje terz nie to co jest!aukurat to z 6,które dałam-to było ostatnie-hmmm ? i tak zawsze jest tak że zwycięża znajomość lub fart,zycze wszystkim powodzenia i niech zwyciezy najlepsza

Jezeli moge Cie pocieszyc to z tym zdjeciem tez bys byla bez szans
Ale mam przyjacielska rade - zainwestuj w slownik poprawnej polszczyzny z pewnoscia lepiej na tym wyjdziesz niz na tym "rasowym" konkursie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
JA TEŻ BYM BARDZO CHCIAŁA ZAISTNIEC W KALENDARZU,PONIEWAZ MAM DO ZAPREZENTOWANIA,BARDZO ŁADNIE ZROBIONE PAZNOKCIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Paznokcie czadzik mój ulubiony kolorek ale chyba masz zamalowany odrost a ja mam takiego kolorku żel
moze to ja zaistnieję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
KURCZE,WIEd ZIAŁAM ŻE KTOS ZAUWAŻY,....a można wysłac część ciałą,np,tlko paznokcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak

trzeba walczyć do ostatniego paznokcia hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moniczkazryciuszka1)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moniczkazryciuszka1)
Wiking
Początkujący!czasem się zdarza zrobić błąd,jak 2 dzieci ma się na głowie)czasem węcej błedów!boli cie????? RADA!NIE JESTEŚ SAM,WIĘC NIE PISZ ZA WSZYSTKICH!!!!!ZDJĘCIE KTÓRE DAŁAM NIE JEST NA KONKURS BUCHAHAHAHA,ZAJMIJ SIĘ CZYMŚ A NIE PATRZ NA MNIE JAK CI SIĘ COŚ NIE PODOBA! A MOŻE CHCESZ SIE ZMIERZYĆ CWANIACZKU?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Moniczkazryciuszka1 napisał:
Początkujący!czasem się zdarza zrobić błąd,jak 2 dzieci ma się na głowie)czasem węcej błedów!boli cie????? RADA!NIE JESTEŚ SAM,WIĘC NIE PISZ ZA WSZYSTKICH!!!!!ZDJĘCIE KTÓRE DAŁAM NIE JEST NA KONKURS BUCHAHAHAHA,ZAJMIJ SIĘ CZYMŚ A NIE PATRZ NA MNIE JAK CI SIĘ COŚ NIE PODOBA! A MOŻE CHCESZ SIE ZMIERZYĆ CWANIACZKU?

Choc nie zamiescilas cytatu Ja jako osoba cechujaca sie wybitna inteligencja mniemam, ze pijesz do mnie.
Jezeli Ci sie zdarzaja bledy - moja rola jest je ganic a Ciebie pouczac( to dziala w dwie strony)
Dziecmi sie nie zaslaniaj - To nie one sa odpowiedzialne za twoja ignorancje.
Twoja rada jest nieadekwatna do mojej wypowiedzi poniewaz nie napisalem, ze" wszyscy uwazaja"
napisalem swoje subiektywne zdanie i z niego moge byc rozliczany.
Buhahaha - onomatopeja bez zwiazku
Teraz to co zawsze piszemy my oceniacze - zamieszczajac swoje zdjecie na forum musialas liczyc sie z roznymi opiniami i niekoniecznie pozytywnymi. Jezeli bylo inaczej to swiadczy o twoim oderwaniu od rzeczywistosci oraz megalomanii
Co do pojedynku na ciala( jak rozumiem) - Czy wciaz nie zdajesz sobie sprawy, ze trafilas na jedna z najpiekniejszych osob na forum? ba nawet w polnocnym internecie - wiec schowaj swoje nikczemne cialo w domu i nie narazaj sie na smiesznosc. Kazdy srednio orietujacy sie w temacie potwierdzi, ze jestem niewiarygodnym adonisem - swego rodzju Apollo ery nowozytne,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
no to ja pozwole sobie przedstawic kandydaturę,on tez nie jest zły....moje dzieło sztuki z zeszłej zimy,co.. biała rasa,postawny,oczy jak guziczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moniczkazryciuszka1)
Wiking
ŚMIE WĄTPIĆ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok