Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(Jogurt)
Wiking
Ależ spokojnie,ja nie potrzebuje twojego głosu,tak samo chyba to normalne ze komuś coś może sie podobać lub nie ...i jaka gwiazda???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
fæææææn ja proponuje, zeby wybrac z tej ekhm... 'kolekcji' jakies ladne laski, zorganizowac porzadna sesje z normalnym fotografem i WTEDY sklecic z tego kalendarz.... no chyba ze sa amatorzy zdjec robionych se telefonem albo w kiblu przed lustrem hahaha.... kto wymyslil ta smieszna akcje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...unicornesss

widze,ze nie jestes w temacie

ten konkurs,to kontynuacja pomyslu na najlepsze zdjecie

ktory mial juz miejsce jakis czas temu,na mn. wtedy (jesli sie nie myle)

wygral tata spiacy ze swoim dzieckiem.nagroda glowna byl tzw: walczer firmy wizzair

juz po konkursie zwyciezca napisal,ze i tak nie mogl go zrealizowac,a jesli juz to wychodzilo drozej,niz zwykly bilet

takze nie wymagaj zbyt wiele...baw sie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
'najlepsze zdjecie' a 'dziewczyna do kalendarza' to chyba nieco rozne pomysly.... no jesli zdjecie ojca z dzieckiem bylo ladne, z biglem i dobrej jakosci to czemu nie, moze i milo sie je ogladalo. Milej, niz 'nadwage w poscieli' czy 'dziubek telefonem"....

ale Wam facetom to i tak niewiele potrzeba do szczescia, wiec nie dziwie sie, ze poswiecacie temu konkursowi uwage;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...'wam

facetom'

witaj w klubie forumowych szowinistek...

p/s:
skladki przyjmuje niejaka saandra
glowne biuro znajduje sie w oslo 'pod tygrysem' oddzial: lillestrom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
na przyszlosc brzydalu Ty bierz moje ironizmy mniej powaznie;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
lena003 napisał:
Maślaneczka jest the best głosuję x 3

widze lena taki sam gust mamy
marianku twoja " wybranka" tez jest dobra, tylko glosow mi zabraklo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof jakubczyk
(redaktorek1)
Wiking
Hmm, poczytalem, popatrzyłem, wypowiadać sie juz nie bede bo zostalo juz chyba wszystko powiedziane na ten temat a nawet i wiecej. Mam tylko pytanie czy zdjecie kota tez bedzie brane pod uwage , nawyzej jak wygra bilet lotniczy do Polski to go wyprawie na zasluzone wakacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Moniczkazryciuszka1)
Wiking
nie komentuję dziewczyn(?)..., nie wszystkie zdjęcia powinny sie tam znalezc!moje terz nie to co jest!aukurat to z 6,które dałam-to było ostatnie-hmmm ? i tak zawsze jest tak że zwycięża znajomość lub fart,zycze wszystkim powodzenia i niech zwyciezy najlepsza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(Kowalscy)
Stały Bywalec
A swoją drogą ciekawe ile w tych propozycjach jest zdjątek nie swoich - znalezionych w przestronnych czeluściach Inter Netu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok