Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2050 niezalogowanych)
297 Postów

(Pies gończy)
Stały Bywalec
blablabla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
brzydal napisał:
...no

to nie wiesz !?

ma stanac krzyz,w najblizszej okolicy tygrysa (najprawdopodobniej pod ogonem) z inicjatywy
polskich katolikow 'laczacych sie'...

no nie
piękny wpis
aż mi się jakoś tak zazdrośnie zrobiło może dodam coś od siebie
i katoliczek łączących się z Polakami w Polsce, a na wyjeździe z Norwegami, Arabami, Turkami i Jugolami w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
=> bogdanor1 , Pies gończy

nie mam telewizora i bazuję na informacjach z Polskich serwisów internetowych, więc jeste ciekawy dlaczego tak późno Policja zareagowała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(Kovalska)
Początkujący
romanczejarek napisał:
=> bogdanor1 , Pies gończy

nie mam telewizora i bazuję na informacjach z Polskich serwisów internetowych, więc jeste ciekawy dlaczego tak późno Policja zareagowała


Dokładnie. Tyle postów typu "a propos", podczas gdy jeden konkretny załatwiłby sprawę
Też jestem ciekawa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
Podana została informacja że Norweska Policja szybko dotarła w okolice wyspy ale nie mogła znaleśc żadnej łodzi którą by mogli się dostać na wyspę oraz nie mieli dostąpu do żadnego helikoptera

to jest jakaś bzdura, bo gdy ktoś dzwoni że na wyspie doszło do strzelaniny to nie wysyła się samochodów tylko śmigłowiec w pierwszej kolejności, bo to tak samo jak po gościa z zawałem wysłać ratowników na rowerach lub wozem z końmi

są też śmigłowce pogotowia więc niewiem dlaczego nie zostały wykorzystane, za bardzo skupili się na Oslo i to mogło spowodować że skończyło się tak a nie inaczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(Kovalska)
Początkujący
romanczejarek napisał:
Podana została informacja że Norweska Policja szybko dotarła w okolice wyspy ale nie mogła znaleśc żadnej łodzi którą by mogli się dostać na wyspę oraz nie mieli dostąpu do żadnego helikoptera

to jest jakaś bzdura, bo gdy ktoś dzwoni że na wyspie doszło do strzelaniny to nie wysyła się samochodów tylko śmigłowiec w pierwszej kolejności, bo to tak samo jak po gościa z zawałem wysłać ratowników na rowerach lub wozem z końmi

są też śmigłowce pogotowia więc niewiem dlaczego nie zostały wykorzystane, za bardzo skupili się na Oslo i to mogło spowodować że skończyło się tak a nie inaczej


...i prawdopodobnie o to też chodziło temu "szaleńcowi" tworząc plan taki, a nie inny.
Poszli za nim jak po sznureczku.
Hmm, "Milczenie owiec" się przypomina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(akan)
Początkujący
Pies gończy napisał:
Gunnar Sønsteby mówi coś Tobie ????

Sorry, ja tez nie jestem zdziwiony, dlaczego policja zareagowala tak pozno. A co do tego wszystkiego ma "Kjakan", nie rozumiem totalnie, Psie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(Kovalska)
Początkujący
akan napisał:
Pies gończy napisał:
Gunnar Sønsteby mówi coś Tobie ????

Sorry, ja tez nie jestem zdziwiony, dlaczego policja zareagowala tak pozno. A co do tego wszystkiego ma "Kjakan", nie rozumiem totalnie, Psie.


Chłopaki może zacznijcie gadać ludzkim językiem, bo mi od tych sensacyjnych poświstów nad głowami czapka zaraz spadnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(akan)
Początkujący
Kovalska napisał:
akan napisał:
Pies gończy napisał:
Gunnar Sønsteby mówi coś Tobie ????

Sorry, ja tez nie jestem zdziwiony, dlaczego policja zareagowala tak pozno. A co do tego wszystkiego ma "Kjakan", nie rozumiem totalnie, Psie.


Chłopaki może zacznijcie gadać ludzkim językiem, bo mi od tych sensacyjnych poświstów nad głowami czapka zaraz spadnie...


My gadamy ludzkim jezykiem (jako nieliczni tu). Ja wsrod waszego belkotu usiluje dowiedziec sie, dlaczego policja zareagowala tak pozno. Prawie non stop ogladam TV, i jak dotad, wbrew temu, co mowi Pies, nie bylo wyjasnienia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(Kovalska)
Początkujący
akan napisał:
Kovalska napisał:
akan napisał:
Pies gończy napisał:
Gunnar Sønsteby mówi coś Tobie ????

Sorry, ja tez nie jestem zdziwiony, dlaczego policja zareagowala tak pozno. A co do tego wszystkiego ma "Kjakan", nie rozumiem totalnie, Psie.


Chłopaki może zacznijcie gadać ludzkim językiem, bo mi od tych sensacyjnych poświstów nad głowami czapka zaraz spadnie...


My gadamy ludzkim jezykiem (jako nieliczni tu). Ja wsrod waszego belkotu usiluje dowiedziec sie, dlaczego policja zareagowala tak pozno. Prawie non stop ogladam TV, i jak dotad, wbrew temu, co mowi Pies, nie bylo wyjasnienia...


Ups, szacuneczek

Po drugie to już nie wiem - "nie dziwisz się" w końcu, czy w końcu "usiłujesz się dowiedzieć".
Bo to wygląda na jakiś bełkot...

Szacuneczek jeszcze raz

Idę do garów. Przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok