Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Norwegia stała się częścią mnie - Norwegia

Czytali temat:
Marcin H (1450 niezalogowanych)
2 Posty

(BRODA)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia stała się częścią mnie
biedne dziecko ,co z jej glowa zrobili ci debilni norwegowie hahaha,norwegowie to najglupsza rasa z jaka mialem do czynienia,nikt ich nie lubi haha a ona chce byc jak oni nie powina wracac do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
To sie popisales, haha... Dziewczyna przynajmniej cos przezyla, ty w swoich postach tylko plujesz, i piszesz "haha"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
To sie popisales, haha... Dziewczyna przynajmniej cos przezyla, ty w swoich postach tylko plujesz, i piszesz "haha"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...cos ci sie pomylilo

wlasnie o to chodzi,ze nic nie przezyla

wszyscy sie gzili w krzaczorach,tylko ona jedna zostala bez pary

ha,ha,ha...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
W Norwegii byłam pięć lat,raczej nic nie przeżyłam,moze dlatego..że jestem stara-gdybym miała -naście lat pewnie ,by mnie te krzaczory ciekawiły-choć wątpię!!!znam siebie i tyle.Jakieś przeżycie może i jej zostanie-hmm nie mam pojęcia...teraz się nie ma co dziwić,że tylu dziwnych ludzi w Norge,biega po ulicach(skoro grzdżą się w krzaczorach)hahahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ale

z drugiej strony,moze byc wrecz przeciwnie

jak sam tytul sugeruje 'norwegia stala sie czescia mnie'

czyzby ta czescia byla czesc,norweskiego kolegi licealisty?

ho,ho,ho...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
petronelka ogonek
(petronela)
Wiking
Ten portal jest tak tendencyjny ze az mdli.Czy nie widzicie ze artykuly i reportaze sa tylko prowokacja zmierzajaca do odwiecznych klotni miedzy komentujacymi.Albo pisza tu o Polakach w superlatywach albo o Norkach w negatywach.Jedno kopyto.Prostactwo tego portalu siegnelo juz dawno zenitu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Czy jedyne, co do was dotarlo z artykulu, to seks w krzakach? Zalosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie ma co się tak kłócić bo każdy z osobna ma inne odczucia na temat tego kraju -- w zależności jak potoczyły się jego losy
i tak już będzie i zostanie : to tak jak porównać ferrari do małego fiata , zależy kto miał fart, znajomości , odrobinę szczęścia itd. szereg różnych czynników na to wpłynęło ....
jednego zapytasz to ma źle , inny powie że nie narzeka , a obydwaj pracują i przebywają w tym samym kraju -- skąd ja to znam ?? .... hahahahahah
i podam przykład żeby było śmieszniej że znam tutaj kilka osób które pracują tutaj już 10 rok a języka jakby nie próbowali się do tej pory nauczyć , dowiedzieć się coś na temat tego kraju więcej niż tylko z TV Polskiej to nic więcej , tez twierdzą że jest to durny kraj itd. , ja natomiast uwolniłem się z tego kręgu ,,znajomych,, i dzięki Bogu za to , bo też myślałbym do tej pory że wszystko tutaj jest złe i nastawione przeciwko mnie i Polakom
jestem dumny że jestem Polakiem i cieszę się że mam pracę i mogę spokojnie sobie żyć , bez stresu że niestarczy mi od 1 do 1 jak to u nas często bywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika D
(mysza340)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok