Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Projekt 2015 - z przymrużeniem oka - Norwegia

Czytali temat:
(830 niezalogowanych)
1 Post
Maciej P
(BALDERUS)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Projekt 2015 - z przymrużeniem oka
No to po Norwegii jak Polacy zaczną rządzić to nic dobrego nie będzie, wystarczy spojrzeć na naszą kochaną POLSKE . Tyle świetnych pomysłów , myśli technicznych i patentów wszystko zmarnowane .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lenaoslo1)
Wiking
Pomysl moze i dobry, tekst i argumenty takie sobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Benka)
Wiking
Zgadzam się z poprzeniczką. Jak już Polacy dostaną coś w swe utalentowane rączki to nic dobrego z tego nie wyjdzie!
hihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(h5n1)
Wiking
Nie wiem po co komu taki artykul. Strona niezle zapowiadajaca sie publikuje takie prowokacje, nie mam pojecia komu na ucieche. W zasadzie tresc wiele razy slyszana z ust nie tylko Polakow. Kilka lat temu podobne bzdety prawil mi kolega pakistanskiego pochodzenia. I co bardziej prawdopodobne w 2015 zamiast martwic sie o wybor polskiego parlamentu w Oslo bedziemy musieli kupic sobie dywanik i kompas. I komu wtedy bedzie do smiechu? Prawde mowila moja pani od biologii. Z duza dupa wszedzie sie zmiescisz ale z duza geba nigdzie. My, jako narod, niestety mamy obydwa przymioty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(miskoala)
Wiking
dobry pomysl trzeba sie ewakuowac a szybko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Olekszy
(Keksy)
Wiking
No to wydobycie ropy i gazu stanie sie nieoplacalne!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Zarzycki
(piotr1412)
Wiking
Zdaje sobie sprawe z tego, ze ten artykul jest " z przymruzeniem oka", ale prosze was: nie psujcie opinii o polakach,ktora juz jest bardzo zla. Wedlug autora "polski sposob zycia" polega na: niejasnych interesach,nie stronieniu od lapowkarstwa, zalatwianiu spraw po znajomosci i za flaszke". Co o nas mysla norwegowie czytajac takie artykuly ? Wiekszosc z nas ciezko i uczciwie tutaj pracuje, wiec prosze, abyscie pomagali polakom zamiast im szkodzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Zarzycki
(piotr1412)
Wiking
Moja poprzednia wypowiedz z niedzieli 22.02.09 nie przeszla waszej cenzury. Czy na tym polega wolnosc slowa i prawo do wypowiadania wlasnych opinii m.in. rowniez o autorze tego artykulu ? Czy nie o to walczy prasa ? Pozwolcie sie innym swobodnie wypowiadac, jesli sami tego zadacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ciekawe na jak dlugo starczy rezerw z ropy po 2015 hehehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok