Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Obawy przed utraceniem zdolności do pracy przez Polaków - Norwegia

Czytali temat:
(731 niezalogowanych)
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Obawy przed utraceniem zdolności do pracy przez Polaków
To pakistanczycy w latach 70 siatych nakrecili koniunkure, bo norwegia by sobie nie dala rady z bytowaniem, a co do polakow to zwykla wymowka, pozatym norwegowie ci to sa bardzo produktywnym narodem- banda nieobow , niestety taka jest prawda...niedosc ze nic nie potrafia to jeszcze ciagle na sykemeldach siedza... wspaniale pani ida
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof k
(auer1111)
Wiking
zgadzam sie z przedmowca nic dodac nic ujac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(angelinnka)
Wiking
.... i dzieki Bogu przyjechali Polacy i uratowali Norwegie.... kon by sie usmial
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sławek r
(norman68)
Wiking
gdyby nie ropa dalej pasali by owce tylko. brudasy takie to sa do tego ze szok. maja kase wiec sie tu pracuje .. i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(angelinnka)
Wiking
ciekawe czemu my Polacy tej kasy niemamy , taki doskonaly z nas narod..
porzadni , pracowici , zaradni... tylko jakos w naszym kraju nie umiemy sie wykazac i jezdzimy pomagac takim brudasom Norwegom ......
Nasz prezydent zapraszal rodakow na obczyznie do powrotu , to co Wy tu jeszcze robicie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
good point..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
K L:
(noen)
Wiking
Olivcia i Angelinnka wy chyba nie wiecie co piszecie ,sorry ale wyzywacie norwegow od brudasow to cos chyba nie tak .Cos wam sie w glowie poprzewracalo.Nie bede komenowac odkogo bardziej smierdzi i kto jest czystrzy. Nikt was nie prosi o pomoc i sprzatanie tu. Wracajcie do kraju gdzie jest tak wspaniale jak piszecie.Taka cudowna ta Polska i nasz narod he he he tu kon by sie usmial. Banda zlodziei ktora tylko czeka aby dogrzebac sie do koryta i wszystko sobie zagarnac.Dziwicie sie czemu Polska takiej kasy nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(angelinnka)
Wiking
Ktosiu Karrolea !!!!!!
Skup sie uwaznie i przeczytaj co ja napisalam .... bo cos nie bardzo zrozumiales, moj komentarz skierowany byl do kolegow , ktorzy wypowiedzieli sie przedemna ,a Ty chyba nie wiesz co to jest ironia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja jestem bardzo zadowolona z mojej pracy ( coz niestety nie sprzatam, chociaz i w moim zyciu byl taki okres ale nie narzekalam ) i ja akurat jestem bardzo szczesliwa mieszkajac w Norwegii. Wiec zanim zdazylas mnie obrazic trzeba bylo troszke pomyslec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mateusz P
(slepy)
Wiking
Hej. Z mojego punktu widzenia nie wolno brac wszystkich jedna miarą wiadomo ze pod wzgledem pracy zaden norweg czy pakistanczyk chinczyk nam niepodskakuje, nasza zawzietosc upartosc i dazenie do celu jest bardzo duza. Ludzie przyjezdzajac w 75 i pracujac 25 lat do 2000roku fizycznie wcale im sie nie dziwie ze maja dosc bo cieple posadki norwegow w biurach nie mozna porownac do pracy przy drogach itp
p.s Przeciez wiekszosc i tak tu jest za pieniedzmi (nieprawda?)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(martapietrzak)
Wiking
zgadzam sie, ze nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara.zdarzaja sie porzadni norwegowie i norwegowie brudasy i przekrety.takie jest zycie i tacy sa ludzie bez wzgledu na to czy to norweg,polak czy pakis.ja osobiscie nie przepadam za norwegia i norwegami.jestem tutaj ze wzgledu na pieniadze i tylko.mimo, ze polska nie jest idealnym krajem to i tak odliczam dni do powrotu do niej, poniewaz to jest moj kraj i tylko tam bede czula sie najlepiej.BO PIENIADZE W ZYCIU TO NIE WSZYSTKO.odnosnie reszty komentarzy to sprawa jest prosta.WLAZLAS MIEDZY WRONY TO MUSISZ KRAKAC TAK JAK ONE.jak nie pasuje to w samolot i do polski na zasilek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok