Witam. Mieszkam w kongsberg od niedawna I nie znam w tym mieście żywej duszy. Chętnie poznał bym tutaj nowych ludzi. fajnie by było mieć z kims sie spotkać i pogadać w okolicy. Pozdrawiam
8 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe