Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Hej dziewczyny - Norwegia

5 Postów
Magda lena
(Madzia90)
Wiking
Hej mam na imię Magda mam 25 lat mieszkam w Oslo z narzeczonym i szukam koleżanki na babskie pogaduchy i spędzenie miło czasu typu wyjście na kawę czy na zakupy jeśli jest jakaś dziewczyna chętna to proszę priv. Pozdrawiam Magda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Madzia90 napisał:
Hej mam na imię Magda mam 25 lat mieszkam w Oslo z narzeczonym i szukam koleżanki na babskie pogaduchy i spędzenie miło czasu typu wyjście na kawę czy na zakupy jeśli jest jakaś dziewczyna chętna to proszę priv. Pozdrawiam Magda

Sprzykrzylo ci sie zycie w spokoju ?
..............Za malo masz wrazen i doznan ?
Chcesz doswaidczyc czegos nowego ?
Tak ? To zapros do swojego zycia obcych ludzi.
Na pewno ci pomoga !!!

Z internetu.....
"Ja tam wierzę, że ludzka zazdrość potrafi zrobić wiele złego, dlatego nigdy nie afiszuję się, kiedy coś mi się uda, coś z mężem osiągniemy, coś kupimy, gdzieś pojedziemy. Właśnie kupiliśmy nowe duże mieszkanie, wysoki standard i póki co praktycznie nikt się nie dowiedział. Jednej koleżance się wygadałam i od razu pożałowałam - już coś ani nie dzwoni ani nie pisze.
Zawsze się boję takich sytuacji, że zazdrosna osoba coś mi jak to się mówi "zada".
Kolejny przykład: po naszym weselu, które było naprawdę fajne, dopracowane i na którym nie oszczędzaliśmy spotkałam się z zazdrością kilku kobiet, dowiedziałam się ze źródeł postronnych, że rozpowiadały to i owo, min. że życie jest niesprawiedliwe, że mi się tak powodzi, że taki mąż taka impreza itp. Po weselu spotkała mnie dosłownie seria wypadków, a to się potknełam, a to zalałam wrzątkiem, a to zachorowałam i żadne leki nie pomagały itp. Doszło do tego, że bałam się wstać z łóżka pechowiec.gif Potem pojechaliśmy w podróż poślubną: jakie było moje zdziwienie, gdy po dotarciu na miejsce okazało się, że mam całe plecy w paskudnej wysypce! Nawet nie zdążyłam przebrać się w kostium, nie mówiąc o kąpieli, wyjściu na słońce czy czymkolwiek co mogłoby ją spowodować. Odwiedziłam kilku lekarzy dermatologów i ŻADEN nie wiedział co to jest, mówili otwarcie, że nie widzieli nigdy czegoś podobnego. Jak wiadomo, zepsuło mi to trochę wczasy, nie mogłam czegoś takiego pokazać więc chodziłam cała zakryta. Wszyscy dziwili się tym bardziej, że nie miałam nigdy żadnych problemów ze skórą. Jak łatwo się domyśleć, wysypka znikneła w dniu powrotu do domu pechowiec.gif Przed wyjazdem od tych fałszywych koleżanek słyszałam ciągle - "Tobie to dobrze, takie wczasy" albo " Ty to sobie pożyjesz""

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nauki przedmalzenskie pisuaru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok