Witajcie. Nazywam sie Erwin mam 17lat niedawno wróciłem z polski i stwierdzam ze w Norwegii są straszne nudyyy
ktoś w podobnym wieku popisze ?
mieszam w Vestby
10 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...