Ooo naczelny sledczy z MN znalazl literowke
a to kontekst ci sie zgubil ? a ja myslalem ze nazywasz modra hrabina po turecku
a to kontekst ci sie zgubil ? a ja myslalem ze nazywasz modra hrabina po turecku
1 NOK
Blisko Oslo S, Jernbanetorget, ale bardzo ciche mieszkanie, ponieważ okna wychodzą na podwórko. Trzecie piętro, ulica Skippergata przy kanapkach Subway. Wszystkie pokoje są umeblowane, ale mogę je wyposażyć do indywidualnych potrzeb wynajmującego. Jest pralka, zmywarka, dwie lodówki i wszystkie sprzęty. Do wynajęcia jest: duży pokój dla 2 osób / pary mały pokój dla 1 osoby Telefon: +47 486 80 127 Cena w zależności od ilości ...