Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Bartek Zabłocki Adam Gołda Pawel Stateczny Jozef Mozdzen franek kimono Artur Adam Patryk Marcel Marek4150 endrjunorway (3103 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
AdrianL napisał:
Tak to prawda, trzeba byc ostoznym, lepiej byc mile rozczarowanym niz zawiedzionym,ja sie niezle przejechalem na znajomosciach, "przyjaciol"mialem mnostwo dopoki pomagalem, caly moj wolny czas poswiecalem na pomoc rodakom, ale jak juz dostli to co chcieli to wtedy tylek mi obrobili i odsuneli sie,wiec teraz nikomu nie ufam.i jeszcze pretensje na koniec mają że to twoja wina ale wciąż mówią że Polak Wilkiem hehehe dobrze że Polak mądry po szkodzie chociaż
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Bary)
Wiking
Taka pogoda w Sandnes dzis byla i kazdy siedzial przed komputerem zamiast wyjsc na slonce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
AdrianL napisał:
Tak to prawda, trzeba byc ostoznym, lepiej byc mile rozczarowanym niz zawiedzionym,ja sie niezle przejechalem na znajomosciach, "przyjaciol"mialem mnostwo dopoki pomagalem, caly moj wolny czas poswiecalem na pomoc rodakom, ale jak juz dostli to co chcieli to wtedy tylek mi obrobili i odsuneli sie,wiec teraz nikomu nie ufam.

To oburzajace!! Z tych dywagacji wylania sie obraz Polaka( oczywiscie "onego" bo to zawsze inni robia bee ) ktory ma w pogardzie innych rodakow. Jest dla nich przyslowiowym wilkiem!
Nie sznuje czasu jaki sie mu poswieca, nie dzieluja za pomoc i tylko sie czai aby podlozyc nam "swinie"

Ufff, szczescie , ze to sa zawsze inni- bo przeciez my sami jestesmy krysztalowi- i nikt nie musi pierwszy rzucic kamieniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Aleksandra :)
(Olusia1991)
Wiking
Witam.. Potrzebuje 3 dziewczyny i 2 chlopcow . Poniewaz ucze sie jako Fryzjerka od 4 marca do 17 marca mam praktyki w salonie fryzjerski w Sandnes. Nazywa sie Appeal avd Hana. Bede pracowac od 10-18 oprocz soboty. Potrzebuje do farbowania, obcinania, modelowania, itp. Farbowanie platne kolo 400-600 kr. Reszta gratis
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(KristianAndersen)
Nowicjusz
Olusia: To ja sie zglaszam na ochotnika :] Jakis spezial meski fryc dla mnie prosze...

A co do "normalnych" ludzi w Stavanger... To kto jest w dzisiejszych czasach normalny? Kazdy jest czasem swir, wazne zeby byc pozytywnym swirem

Ja proponuje spotkac sie w piatek albo sobote gdzies na miescie, ewentualnie zapraszam do siebie na tyskie a pozniej wypad na deptak i spontan ;] Zapraszam chetnych na prv. Moze uda sie zebrac kilka osob w fajnym gronie. Trzeba budowac network.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krzysztof Zuba
(zubsterrro)
Wiking
Czesc Wam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krzysztof Zuba
(zubsterrro)
Wiking
ja mieszkam w sandnes I lubie modeling chetnie dam sie fajnie obciac a mam dosc dlugie wlosy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
zubsterrro napisał:
ja mieszkam w sandnes I lubie modeling chetnie dam sie fajnie obciac a mam dosc dlugie wlosy

Chrzysiu, zerknij ino na date. Jak tak tak uwazasz na kursach za 6000€ to kiepska przyszlosc przed tobum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Krzysztof Zuba
(zubsterrro)
Wiking
good man! masz racje duzo pracy przedemna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok