Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Tadeusz Wnek Karol S ANDRZEJ LACH patryk kowal Mariusz Lewandowski Mariusz xxl Patryk Mańczuk gali G Adam Pracowity Kris Brown Karol Pawlikowski LukaszC Ce znajomy8989 (2285 niezalogowanych)
17 Postów

(xena)
Wiking
Hej,

Ja właśnie się przeprowadziłam na Slemmestad! Ale do Oslo też chętnie wyskoczę na kawkę, piwo, czy zakupy. Widzę, że silna grupa byłaby ... gdyby tylko się skrzyknąć !!

Mobilizujmy się dziewczyny !!

Do zobaczenia wkrótce
Ewa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Anna Krysiak
(arabella)
Wiking
no to daj znać, gdzie jakiś zlot byle nie w weekend, bo ja mam zwykle wszystkie weekendy zajęte niestety ;(
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(FmGroupOslo)
Wiking
Dziewczyny również jestem bardzo chętna na spotkanie. Widze że juz dlugo sie umawiacie a ja dzis pierwszy raz weszłam na to forum. Byłoby fajnie wypić kawkę i się poznać w tym tygodniu na tygodniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
ANIA M....
(UGA BUGA)
Wiking
Ja również chętnie wyskoczę na jakieś piwko czy kawkę Jak bedziecie miały termin spotkania to dajcie znac;p z miła chęcią poznam nowe kolezanki;p pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ani Mrumru
(Mruuuurrr)
Wiking
Hej. Widze ze zbiera Sie nam tu grono chetnych) moze ma ktos na dzisiejsze piwko?? Moj numer 47744428
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
iwcia29 kojar
(iwcia29)
Wiking
hejka ja tez chetnie sie spotkam moze jakies spotkanko dzisiaj zorganizujemy w pubie w sobote mysle ze macie wolne babeczki pozdrowonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ani Mrumru
(Mruuuurrr)
Wiking
Hei Iwcia jak jestes chetna na piwko i pogaduchy zapraszam podalam swoj numer))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Patryk Mańczuk
(patrykmaniek)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok