Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Bartosz Lisiecki Karol S Jarek K Sebastian Masłowski Paweł S...... Bob Bora Patrycja B GrzechuWw (1872 niezalogowanych)
1 Post
Sebastian Szordykowski
(Sebastianoo20083)
Wiking
hej..ja chetnie z toba sie wybiore na kawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
Siemacie zajawkowi ludzie, dobrze że jesteście!

Zarówno rolki jak i wspin to bardzo dobre pomysły! Proponuje by na przykład we wtorek lub za tydzień w niedziele spotkać się większa grupą na Frognerparken w Oslo na rolki, pogaduchy przy jednorazowym grillu i podzielić się wspólnymi pomysłami na przyszłość? Jeśli każdy z nas odpali chociaż jeden fajny pomysł wtedy ciekawych zajawek nie zabraknie, tutaj mamy ku temu możliwości. Ze swojej strony mogę się podzielić kilkoma nietuzinkowymi pomysłami, zaoferować organizacje wypraw w alpy, rejsy i naukę żeglowania. Na rolkach jezdze od tygodnia, godne polecenia!

To jak - wtorek czy niedziela?
Pozdrawiam Slawek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Niedziela Byle po południu
A nie wiesz, czy można gdzieś rolki wypożyczyć? Pytam
bo nie wiem czy łyknę zajawkę, a wolę nie inwestować
w coś co może mi sie nie spodobać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
Siemasz!

Jeśli chodzi o rolki to nie wiem gdzie można wypożyczyć, bo swoje kupiłem w Poznaniu jakieś 2tyg temu. Normalne rolki + kask to w PL wydatek ok. 800zł. Gwarantuje że po ok. 2h pod okiem kogoś kto jeździ możesz się już sprawnie poruszać. To śmieszne że najpierw jeździć, a dopiero później nauczysz się hamować. Fajna zajawka, czujesz sie jakbyś leciał nad ścieżką.
Co do niedzieli pasuje jak najbardziej! Minusem jest jednak fakt, że pracuje do 17 (na Aker Brygge), więc mogę tam być najwcześniej ok. 18. Myślę, że wspólnie wymiślimy jakąś akcje wspinową w Oslo lub okolicach. Ja też dłużej poza sportem jestem i mam głód wysokości.
Jak coś dawaj na facebooka, zgadamy sie.

Pozdro przedmówco!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iwi Iwi
(yashica)
Wiking
Witam ponownie

Fajnie, że jednak ktoś chętny się pojawia Jak już ustalicie termin do dajcie znać na forum. Ja chętnie nauczę się hamować . To prawda, że jeździć się łatwo nauczyć, ale hamowanie to już wyższa szkoła jazdy A tu górek sporo, więc dobrze jest tą sztukę mieć opanowaną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
jan gal
(jano73)
Nowicjusz
to widzę ,że nie jestem osamotniony w kwestii hamowania hehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
Super, duzo nas a w kupie sila jak to mawiaja.
Dla mnie moze byc niedziela o 18. Jesli jednak wam nie pasuje niedziela lub bedzie niepogodnie wtedy mozemy sie umowic na poniedzialek, wtorek lub sroda od 16-19.
Rolki to frajda ale nie sa koniecznoscia na integrze. Wieksza będzie engangsgrill i chec poznania was i waszych zajawek.

Kto jest za?

Co do hamowania to polecam tutoriale na youtube, sam sie z nich doszkalam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok