Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

245 Postów

(pretty rodka)
Stały Bywalec
porshe !!!!!temat przewodni w no.dac nie dac oto jest pytanie to ja powiem tak" DAC TEMU KTO JEST TEGO WART"",a tak pozatym to juz innych zajec tu nie ma???proponuje jaccuzi,sauna dobra na przeziebienie i wiecej optymizmu bo zbliza sie ponury czas wesolosci zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Cyrano)
Wiking
Tak na podsumowanie trudnego tematu rozdawnictwa zarobkowego własnego ciała to troszkę z przymrużeniem oka pewna myśl:

Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.

Pozdrawiam całe forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
a skąd będzie wiadomo od razu,że ma fajnego musiałby od razu przyjsć- z nim na wierzchu i ze stojacym no bo jak inaczej?czasami przystojny a nie ma czym porządzic ani pojęcia o tym...a czasami jest jedno to drugiego brak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem to odezwij się na priv. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
artur cieślik
(gallagher)
Wiking
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
gallagher napisał:
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.wzruszyłem się

piszesz do niej "moja droga"

a ją może pierdoli już pół norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok