Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

witam - Norwegia

Czytali temat:
(405 niezalogowanych)
3 Posty
M. P.
(margola)
Wiking
Mam takie pytanie czy mozna sie odwołać w sprawie mandatu a zwłaszcza za miesiąć w areszcie.Bliska mi osoba dostała mandat i miesiąć odsiatki chce sie odwołać zeby ta kare odbyć nie w grudniu a w lutym chce zabezpieczyć rodzine finansowo na ten czas jak bedzie siedział.czy ktos wie lub miał juz taki przypadek to prosze o info z góry dziekuje.pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a możesz podać jak tej bliskiej ci osobie udało się zdobyć miesiąć odsiatki
w Norge nie tak łatwo o to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
nie jest też tak trudno. mój znajomy dostał 4 tygodnie +mandat, za przekroczenie prędkości (ponad 110 na ograniczeniu do 50). ale on się nie odwoływał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Z tyłu na mandacie jest numer tel najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć, każdy przypadek jest inny.
Nieźle musiał poszaleć jak dostał miesiąc odsiadki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
karol3 napisał:
nie jest też tak trudno. mój znajomy dostał 4 tygodnie +mandat, za przekroczenie prędkości (ponad 110 na ograniczeniu do 50). ale on się nie odwoływał...
on pewnie nie miał rodziny i nie musiał jej zabezpieczyć finansowo na czas odsiatki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
M. P.
(margola)
Wiking
jechał na obrzezach nie było oznakowania ze droga sie konczy i są wyboje i tam miał wypadek laweta policja i mandat była sprawa i dostał ten miesiąc nie chodzi mu zeby sie wywinąc z tego tylko odsiedzieć pozniej a nie na swieta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
M. P.
(margola)
Wiking
tylko ciekawe czy ich to interesóje że rodzina zostanie bez srodków do życia.powiedzą że musi i koniec .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
karol3 napisał:
nie jest też tak trudno. mój znajomy dostał 4 tygodnie +mandat, za przekroczenie prędkości (ponad 110 na ograniczeniu do 50). ale on się nie odwoływał...
on pewnie nie miał rodziny i nie musiał jej zabezpieczyć finansowo na czas odsiatki


to się akurat zgadza, ale czy to ma jakiś większy wpływ na ewentualne odwołanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok