Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poznam osoby mieszkajace w Oslo. - Norwegia

Czytali temat:
Oni Norge Martuniaaj ania721 (553 niezalogowanych)
3 Posty

(micnec)
Wiking
Poznam osoby mieszkające w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno zaaklimatyzować się samemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
micnec napisał:
Poznam osoby mieszkajace w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno sie zaklimatyzowac samemu.

To literowka, czy jestes kolejnym imbecylem na forum, ktory nie rozumie znaczenie wyrazow ktorych uzywa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(micnec)
Wiking
ale robisz afera z byle gówna ciekawe czy ty tak zawsze idealnie piszesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
micnec napisał:
ale robisz afera z byle gówna ciekawe czy ty tak zawsze idealnie piszesz?

To nie byle gowno, od tego wszystko sie zaczyna. Jezeli nie rozumiesz znaczenia wyrazow ktore napisales, to jak chcesz rozmawiac z kims rozsadnym. Jezeli jednak szukasz debila to jest ich tu wielu.
W jaki sposob ta osoba ma ci pomoc .....tu miejsce na prawidlowo napisany wyraz.....w tym kraju?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
micnec
Poznam osoby mieszkające w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno się za klimatyzować samemu.


Wciaz chujowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
optimus reaktywacja napisał:
micnec
Poznam osoby mieszkające w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno się za klimatyzować samemu.


Wciaz chujowo


heheheh optimus wciąż na strazy : ))

kolega chciał sie tylko schłodzic, a ty odrazu afere robisz.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Melania Matkowska
(rudamel)
Wiking
optimus reaktywacja napisał:
micnec napisał:
Poznam osoby mieszkajace w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno sie zaklimatyzowac samemu.

To literowka, czy jestes kolejnym imbecylem na forum, ktory nie rozumie znaczenie wyrazow ktorych uzywa?


Wiesz co? właśnie przez takie odpowiedzi i psucie humoru nie chce mi się tu wchodzić. Bo skoro JESTEŚ W NORWEGII to od razu jesteś kimś lepszym i musisz się popisywać to wiesz co idź się powywyższać do Norwegów i zaczekaj sekundę jak Cię sprowadzą na ziemię, że jesteś tylko marnym Polaczkiem czyt. białym murzynem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
rudamel napisał:
optimus reaktywacja napisał:
micnec napisał:
Poznam osoby mieszkajace w Oslo. Jestem tu od niedawna i trudno sie zaklimatyzowac samemu.

To literowka, czy jestes kolejnym imbecylem na forum, ktory nie rozumie znaczenie wyrazow ktorych uzywa?


Wiesz co? właśnie przez takie odpowiedzi i psucie humoru nie chce mi się tu wchodzić. Bo skoro JESTEŚ W NORWEGII to od razu jesteś kimś lepszym i musisz się popisywać to wiesz co idź się powywyższać do Norwegów i zaczekaj sekundę jak Cię sprowadzą na ziemię, że jesteś tylko marnym Polaczkiem czyt. białym murzynem.


A niby jak maja mnie sprowadzic? To oni sa u mnie murzynami. Wsrod moich pracownikow jest 5 Norkow. Zra moj chleb wiec o czym ty tu pierdolisz? Wiem, ze frustruje cie sprzatanie, ale nie mierz innych swoja miara.

Ps Ja ci sie tu nie chce wchodzic to po warszawsku - spierdalaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok